Південнокорейський серіал «Гра в кальмара» лише за офіційними даними Netflix переглянуло понад 110 мільйонів власників облікових записів. Простіше кажучи, він просто підірвав світовий медіапростір!

Феномен його популярності криється у багатьох складових: це і захоплюючий сюжет, підкріплений філософським змістом, і жорстокість на тлі яскравого антуражу, і гра на контрастах – перераховувати всі режисерські знахідки можна безкінечно.

Однією з них є ціла низка несподіваних сюжетних поворотів і непередбачуваних, шокуючих моментів.

Проте, виявляється, творці серіалу сховали у своєму продукті багато підказок, що дозволяють уважному глядачеві передбачити результати подальших подій. Давайте розберемося – які «сюрпризи» підготували для нас сценаристи.

  1. Безліч підказок про особистість автора кривавих ігор

На те, що усміхнений дідусь з пухлиною мозку зовсім не простий і займає особливе становище серед гравців, вказує одразу низка нюансів.
• По-перше, примітним є його ім’я, О Іль Нам, яке перекладається з корейської як «Людина номер один». Хто із гравців ще може похвалитися таким збігом?
• Лялька у першій грі завжди ігнорує учасника з номером 001, хоча решта гравців підсвічується зеленим кольором.
• У журналі з особистими досьє на гравців, виявленому поліцейським, нумерація починається з числа 002.
• Насторожує і ідеально продумана стратегія старого в грі з перетягуванням каната, чи не так? Але чи багато хто помітив, що дідусь — єдиний, хто не був прикутий до тросу кайданками? Адже він мав якось врятуватися у разі програшу команди.
• Тільки крик О Іль Нама змусив охоронців відреагувати на заворушення під час нічної різанини, при цьому більш ранні заклики про допомогу інших гравців були повністю проігноровані.
• У процесі гри з кульками О Іль Нам проговорився, що ігровий квартал – точна копія реального, в якому він раніше жив.
• На відміну від інших учасників, глядачеві не показали тіло дідуся після пострілу.

  1. Підказки про майбутні випробування

Уважний глядач може наперед знати про те, з якими випробуваннями доведеться зіткнутися учасникам гри в майбутньому. Всі майбутні ігри нанесені на стіни кімнати-спальні гравців у вигляді схем-рисунків і відкриваються в міру звільнення приміщення від зайвих ліжок.

  1. Взаємозв’язок між останніми життєвими моментами та смертю

Останні хвилини життя багатьох головних персонажів фільму перегукуються з тими подіями, які відбулися з ними незадовго до їхнього усвідомленого долучення до гри.
Наприклад, Сан Ву вбиває себе у фіналі гри – адже накласти на себе руки він і планував після першого раунду.

Гангстер Чан Док помирає внаслідок падіння зі скляного мосту – і саме на мосту у реальному житті він рятується від переслідувачів.
Дівчина Кан Се Бек перед поверненням у гру зустрічається зі своїм агентом і приставляє йому ніж до горла. І саме ножем згодом буде перерізана її сонна артерія.

Пакистанець Алі, вкравши гроші у свого боса, вмирає через те, що його кульки привласнює собі хитрий Сан Ву.

Б’юся об заклад, що після прочитання цієї підбірки, вам захочеться знову, вже уважніше, переглянути серіал! Втім, чому б і ні? Тим більше, що його кінцівка зовсім непрозоро натякає на очікування продовження!

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.