Хто з нас відмовиться від мандрівок? Кожному з нас цікаво побувати в нових країнах, вдихнути повітря незвіданого, доторкнутися до прекрасного, застигнути перед дивовижними творами людських рук.

Сьогодні свій погляд ми направимо на найдавніше місто, столицю В’єтнаму — Ханой. У перекладі з в’єтнамської — місто між річками.

2010 році Ханой відзначив свій тисячолітній ювілей! Живе подих історії відчувається у чудових пам’ятках міста. Прямо в його центрі розташовується прісноводне озеро Хоанк’єм, або Озеро Поверненого меча, своєю назвою зобов’язане легенді про меч, подарований золотою черепахою імператору з метою боротьби проти китайського панування. Святку свою перемогу над китайцями на цьому озері, імператор побачив чарівну черепаху, яка забрала свій меч назад і поринула з ним в озеро. Досі озеро Хоанк’єм є історичною та культурною пам’яткою Ханою.

Не можна залишити без уваги Мавзолей Хо Ши Міна. Це усипальниця першого Президента Північного В’єтнаму, революціонера та засновника комуністичної партії В’єтнаму, який у 1945 році проголосив незалежність своєї країни.

Офіційною резиденцією Президента В’єтнаму є чудовий Президентський палац, побудований на початку 20 століття. Сам палац це тепер музей, який переносить нас у 60-ті роки 20 століття і показує, наскільки скромним був побут Президента. Навколо палацу розбитий парк, яким сповна можуть насолодитися туристи, і навіть помилуватися ставком, повним риби.

Ніяк не можна пройти повз Храму літератури, присвячений Конфуцію, який став першим університетом країни в 11 столітті, де навчалися принци та сини високопосадовців. Досі тут можна побачити старовинні архітектурні стилі та неоціненні реліквії.

Ми миттю пробіглися культурними та історичними пам’ятками Ханоя, але можна присвятити роки вивченню всіх його гідних пам’яток.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.