Тайна тамплиеровТайна тамплиеров

Країна виходу: Росія

Тривалість: 67 хвилин

Режисер: Юрій Воробьевский

Тамплієри — це один із  лицарських орденів, який сформувався  у  1118 році  в добу Середньовіччя.  Дев’ять   французьких  лицарів вирішили об’єднатися  у військовий монарший орден  для охорони  паломників,  які часто  прибувало  до Єрусалиму.  Він був зорганізований  за зразком  ордену Івана Єрусалимського , члени   цієї групи почали називатися «госпітальєрами»  (у їхні обов’язок входив догляд, допомога  у лікуванні  та охорона хворих людей).

Щедрий король Єрусалиму  на ім’я Болдуїн  виділив  для них територію свого замку Тампля (звідси і назва «тамплієри»), що був побудований  на місці храму Соломона.   Група лицарів об’єднувалася  в орден,  який носив різні назви: «Бідні лицарі Ісуса з храму Соломона» або ж «Бідні брати Єрусалимського храму».  За  місцем їхньої резиденції їх  стали називати  тамплієрами або  храмовниками.  Лицарі  цього ордену  приймали монашу обітницю  покірності, бідності  та безшлюбності.

У фільмі розповідається про секрети одного із перших військових орденів Католицької церкви.

Режисер фільму намагається передати епоху хрестових походів та їх в вплив на подальшу історію християнства. У фільмі також розповідається про конфлікт із керівником мусульманського опору Саладіном.  Також у фільмі можна вислухати різноманітні думки експертів в епосі хрестових походів. Та власне Ви можете зробити свої власні висновки.

Ми рекомендуємо вам переглянути даний фільм,який є досить цікавим для всіх людей, котрі цікавляться епохою Тамплієрів.