Це форма медитації Ошо, спрямована на пробудження своєрідної форми енергії, званої Кундаліні. Кундаліні зазвичай розуміють форму залишкової енергії, що йде від творіння, що знаходиться в кожному з людей. Це генеративная сила, відмінна від традиційних енергій прани (життєвої енергії) і фохати (енергія руху). У своєму прихованому стані Кундаліні мешкає в області біля основи хребта,  яка визначає Муладхару, найнижчу з чакр.

Пробудження Кундаліні дозволяє людям повною мірою усвідомлювати нові стани свідомості, що супроводжуються низкою фізичних, сенсорних і перцептивних явищ. Коли вона прокидається, Кундаліні проявляє себе через знання минулого, сьогодення і майбутнього, з сильним усвідомленням, а також з розширенням свідомості.

Медитація Кундаліні

Завдяки прекрасній дії, яку медитативна медицина Кундаліні, впливає на чакри, практикуючий здатний досягти стану повного благополуччя, почуття радості і безумовної гармонії. Ця енергія також пов’язана з запасом сексуальної енергії. Кундаліні передає сексуальну енергію в своїй радикальній формі, перетворюючи її в високочастотну духовну енергію, яка дозволяє розвивати і активізувати паранормальні явища, такі як телепатія, перетворення матерії та  енергії.

Пробудження Кундаліні не повинно бути примусовим. У стародавні часи це могло статися тільки тоді, коли всі чакри практикуючого були очищені і відкриті: оскільки не було ніяких перешкод, Кундаліні могла піднятися і перетнути їх. Пробудження Кундаліні може також статися і в резонансі, коли люди знаходяться в присутності іншої людини, чия Кундаліні вже пробуджена.

Медитація Кундаліні підходить для тих, хто хоче поглибити традицію йоги, просочену духовністю індійської філософії. Більш того, ця форма пробудження енергії корисна для тих, хто відчуває момент стресу або важливий життєвий перелом, оскільки він дає рівновагу і стабільність.

Де практикується медитація Кундаліні

Пробудження Кундаліні можливо, відвідуючи курси медитації Кундаліні або курси йоги Кундаліні. Крім того, можна дізнатися більше, прочитавши книги про медитації Кундаліні або переглянувши різні відеоролики про медитації Кундаліні в мережі.

Ольга Степаненко