Репортаж        12 Вересня 2014        434         4 коментарі

Книга Петра Кралюка оперує філософію історії

“Схема за якою розуміється історія України виховує комплекс неповноцінності в українців” – таку думку висловив Петро Кралюк на презентації книг видавництва “Ярославів Вал” у Східноєвропейському університеті. Спробу в літературній формі відкрити історичне саморозуміння українського народу Петро Кралюк представив у своїй новій книзі “Синопсис”.

_5

За словами Петра Кралюка в українську історію покладена схема “Київського синопсису”, який був виданий після приєднання України до Московського царства у XVII ст. Синопсис схематично викладає історію Київської Русі. У цій книзі пропагандується ідея єдиного правосланоруського народу який за милістю Божою повернувся під керівництво загальноросійського царя Олексія Михайловича.

3

В Україні були спроби осмислити власну схему історії, наприклад Грушевським, однак на думку Петра Кралюка вони не були вдалими. Автора нового “Синопсису” можна назвати хірургом української філософії історії, адже книга показує історію та персоналій, дії яких суперечать не тільки “Київському синопсису”, але й сучасному уявленню про історію пересічного українця.

Антон Лисенко

Обговорення: 4 коментарі
 1. анатолій сказав:

  А чи буде ця книга в електронному варіанті?

  І взагалі, чи можливо на нашому сайті створити власну
  електронну бібліотеку з тематики порталу?

  Відповіcти
  1. admin сказав:

   Сумніваюся, що буде.. Щодо книг, то лише автораські книги можна. Якщо автор дозволяє, інакше це порушення авторського права

   Відповіcти
   1. Анатолій сказав:

    А я думаю, що у деяких наших користувачів-читачів (я, у тому числі), є декілька книжок(статей) у електронному варіанті(англійською теж), які можливо переслати, не порушуючи авторського права, для формування бібліотеки та архіва з нашої теми.
    Було б тільки бажання…

    Відповіcти
    1. admin сказав:

     Без проблем надсилайте

     Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Пошук
Дмитрук Игорь о появлении и трансформации мистицизма

Рубрики
Ми у Facebook