Репортаж

Міжнародний трибунал: у Китаї масово вбивають людей, щоби продати їхні органи

Лондонський міжнародний трибунал підтвердив інформацію про те, що уряд КНР скоює злочини проти свого народу, вбиваючи людей заради отримання органів і подальшого їх продажу. Здебільшого жертви — в’язні сумління — послідовники духовно-оздоровчої практики Фалуньгун.

Рішення суду
Суд у Лондоні постановив, що в Китаї вже понад 15 років відбувається насильницьке видаляння органів у живих людей, яких утримують у в’язницях лише через їхні переконання. Їх убивають заради органів у великих масштабах, кількість загиблих становить десятки тисяч.

Міжнародний трибунал: у Китаї масово вбивають людей, щоби продати їхні органи
Голова Трибуналу й колишній головний обвинувач у справі проти югославського експрезидента Слободана Мілошевича Джеффрі Найс заявив, що згідно з результатом розслідування, видаляння органів у в’язнів сумління в КНР триває й досі. А основною групою жертв є практикувальники Фалуньгун, яких у Китаї репресують за їхню віру. Також серед убитих є й мусульмани-уйгури.

Свідчення
На суді виступило понад 50 осіб: свідки, слідчі та експерти. Серед них був і колишній хірург Енвер Тохті. Він розповів, що раніше працював у Китаї і йому під примусом довелося брати участь в операції з видалення органів у живої людини. Тохті сказав, що й досі молиться за неї.

На суді виступили й колишні в’язні китайських виправних таборів. Вони розповідали про те, що з одного боку їх жорстоко катують, а з іншого — постійно беруть медичні аналізи, не пояснюючи причини.

До відома: Фалуньгун (або Фалунь Дафа) — система самовдосконалення душі та тіла, суть якої — жити відповідно до принципів: Чесність, Доброта й Терпіння, а також виконувати п’ять комплексів енергетичних вправ цігун. Завдяки Фалуньгун близько 100 млн осіб у більш ніж 100 країнах світу змогли покращити своє здоров’я, звільнитися від стресів та здобути душевний спокій. У всіх країнах, зокрема й в Україні, ця практика розповсюджується безоплатно.

У 1999 році кількість прихильників Фалуньгун перевищила чисельність членів Комуністичної партії Китаю. Практикою займалося 100 мільйонів осіб, тоді як у партії було 60 мільйонів членів. І хоча Фалуньгун не має жодного стосунку до політики, тодішній лідер компартії КНР Цзян Цземінь побачив у його популярності загрозу для своєї влади й розпочав репресії. Людей почали масово заарештовувати й відправляти до виправно-трудових таборів.

Переслідування практикувальників Фалуньгун у Китаї вже було засуджено в багатьох країнах. Резолюція Європарламенту від 12 грудня 2013 року про видаляння органів у Китаї (2013/2981 (RSP)) і Резолюція Конгресу США (H. RES. 343) закликають світову спільноту допомогти зупинити ці репресії.

Більше інформації: http://fofg.in.ua, www.falundafa.org

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Репортаж

Репортаж

В Острозькій академії пройшов cемінар присячений Саїду Нурсі та Григорію Сковороді./In Ostroh Academy was held Seminar dedicated to Said Nursi and Gregory Skovoroda

11 листопада 2016 року у стінах Національного університету «Острозька академія» пройшов міжнародний семінар, присвячений двом ...

Репортаж з прес – конференції до 400 – річчя історії відродження Спасо -Преображенського чоловічого монастиря Української Православної Церкви Київського Патріархату у місті Бершаді

 6 вересня  2016  року  о  15-й   годині,  в приміщенні  Бершадської  районної  ради  відбулася  прес- конференція,  ...