Психологи давно дійшли висновку, що здоров’я залежить від внутрішнього стану. Тоді як позитивне мислення може поліпшити фізичний стан, негативні думки сприяють розвитку всіляких хвороб. Тож змінюючи світогляд, можна впливати й на свій організм.

Саме тому в східних оздоровчих практиках фізичні вправи нерідко йдуть пліч-о-пліч із роботою над собою в духовному плані. Одна з найпоширеніших систем самовдосконалення сьогодні — традиційна китайська практика Фалуньгун (інша назва Фалунь Дафа). В її основі — зміна себе на краще відповідно до принципів чесності, доброти, терпимості.

Сила в спокої
Високими моральними принципами (які зрозумів із системи самовдосконалення Фалунь Дафа) керується у своїй роботі тренер національної збірної Латвії із санного спорту Мартіньш Рубеніс. Він дворазовий чемпіон Європи й дворазовий віцечемпіон світу в цьому виді спорту. «Не повинно бути великого его, треба більше думати про інших, ніж про себе», — зазначає Рубеніс. Раніше він серйозно підірвав своє здоров’я — що не рідкість для великого спорту — однак, почавши практикувати Фалуньгун, зміг позбутися проблем зі спиною.

Здоров’я душі
Джині Мітчелл, психотерапевт із США: «Я мала слабкий імунітет, і часто нездужала. Але коли почала практикувати Фалуньгун, керуючись моральними переконаннями, то відразу перестала хворіти. Спочатку навіть не могла в це повірити. Думала: «Як таке можливо?». Я часто буваю на вечірках, і там кажуть: «О, віддайте хворих дітей Джині — вона ніколи не хворіє». Але, гадаю, найліпше, що я знайшла, це душевний спокій. Моя сім’я також дістала користь від цього. А чоловік уже за місяць сказав, що зі мною стало набагато легше жити».

Фалуньгун — це безкоштовна практика, яка допомагає людям у всьому світі віднайти гармонію і здоров’я.  Попри значний оздоровчий ефект і визнання Фалуньгун у всьому світі, 1999 року на його батьківщині — у Китаї —  керівна комуністична партія розпочала жорстокі репресії проти його послідовників. Ініціював їх тогочасний генсек КПК Цзян Цземінь. У дедалі більшій популярності цього вчення він угледів загрозу для свого авторитарного правління. Адже, згідно з даними соцопитування, 1998 року чисельність послідовників Фалуньгун значно перевищувала кількість членів компартії. Людей почали запроторювати до в’язниць та катувати. Завдяки ЗМІ, які повністю підконтрольні державній владі, кампанія дискредитації Фалуньгун вийшла навіть за межі Китаю http://fofg.in.ua/

Проте мільйони людей змогли на собі відчути цілющу силу Фалунь Дафа й відкрити для себе дивовижний світ самовдосконалення, яке веде до гармонії, здоров’я та краси.

Вчення Фалунь Дафа викладено в книгах «Чжуань Фалунь» і «Фалуньгун». Ці та інші роботи майстра Лі Хунчжи перекладено 38 мовами. Книги, аудіо- та відеозаписи дев’ятьох лекцій майстра Лі, а також відео навчання вправ і музика до них ― у вільному доступі на сайті: https://uk.falundafa.org/, http://fofg.in.ua/
Заняття проходять в різних містах України (0673842527).

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.