Три великі сили утворюють світ. Початкова Трійця. Права, Ява, Нава. Дао, Ян та Інь. Ява (Ян) – сила Неба. Нава (Інь) – сила Землі. І Прав (Дао) — сила початкового Джерела, з якого народжуються і Небо, і Земля. Місця Сили мають або силу Неба, або силу Землі, або Силу Початкового Джерела. Найбільш потужні Місця Сили містять усі три прояви (Небо, Земля, Початкова).
Людина потребує відповіді на запитання. У чому мій талант та покликання?
Як я можу осягнути свої таємниці? Які дії я зможу зробити? Які цілі поставити та досягти? Де є сенси та натхнення? Питання є з різних напрямків. Підприємець: які напрями для мого успіху?
У Письменника: про що створити значущу та цікаву книгу?
Філософ: яка картина світоустрою? Або загальнолюдське питання: що мені далі робити, де діяти, що створювати? У якому напрямку рухатись, розширюватись, реалізовуватись?
 Всі ці відповіді є у глибині кожного з нас. Але зв’язок свідомості та більш глибинних верств психосфери слабкий. Тому наша глибина не може передати знання. А Місця Сили роблять таку передачу глибинних знань на усвідомлений рівень можливою. І це головна причина для тих, хто шукає, відвідувати Місця Сили.
Повіками склалася традиція. Спочатку відвідують місця, де проявляється енергія Прави (Дао). На таких місцях людина спалахує бажанням творити, створювати, жити та випромінювати радість та захоплення. Бажання творити виникає, але ще невизначене. Ми хочемо творити, та в нас з’являються надсили та надможливості для цього.Але ще незрозуміло, що саме хоче будувати наша душа?
   Наступний крок – відвідують місця, де виявлено енергію Ява (Ян) – сила Неба. Тут відбувається другий етап. Відбита розумом, невизначеність перетворюється на визначеність. Туманні прагнення набувають ясності. Знання стає чітким. Ми точно розуміємо, що хочемо створити і якими кроками цього досягти. Абстракції перетворюються на конкретику.
Завершальний крок – відвідують місця енергії Нава (Інь). На цих місцях конкретика звершень переходить з розуму у світ реальних природних стихій, й задумане починає прямувати на втілення у реальному фізичному світі. Мрії насичуються енергією, «набувають «важкості», й прямують на матеріалізацію та здійснення.
  Я багато років брав участь у роботі тренінгових корпорацій, у тому числі серйозних міжнародних. Відвідування по черзі місць Сили у порядку Дао-Ян-Інь допомогло багатьом підприємцям знайти та створити свій бізнес. Й досягти в ньому успіху. І зберегти напрацювання досі.
   У цьому плані цікаві місця, де всі три Сили (Небо, Земля та Початкове) існує одночасно.
Нещодавно я проводив дослідження знаменитого Буцького каньйону на річці Гірський Тікич. Сам по собі гранітний каньйон — місце сили і великої енергетики, адже граніти — це найдавніші на Землі кам’яні породи, й вони виходять на поверхню планети дуже рідко — такі місця на земній кулі можна перерахувати на пальцях. Такі місця дуже шанувалися практично всіма давніми цивілізаціями. Вони вважалися оздоровчими, а також такими, що допомагали в медитаціях і обрядах.
Під час дослідження я виявив.
1.Лівий берег Буцького каньйону є місцем енергії Дао.
2. Правий берег Буцького каньйону є місцем енергії Ян.
3. Річище річки по центру каньйону і текуча по ньому вода є місцем енергії Інь. Таким чином, весь цикл роботи з трьома первинними енергіями Світобудови можна здійснити в різних місцях одного і того ж місця сили Буцького каньйону!
 Тому ми розпочнемо розробку маршруту та методик пробудження себе на такому цікавому місці Сили, як Буцький каньйон.

Ігор Мехеда

Поделитесь эмоциями

Супер статья
3
Я доволен
1
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.