АпейШановні читачі порталу!

10 вересня 2013 року стало грандіозною подією, пов’язаною із виходом дебютного номеру популярного, філософсько – релігієзнавчого  Інтернет – журналу Апейрон+. Наш хід – революційний, історично важливий для розвитку гуманітарного знання на теренах розвитку української держави. Наше видання – презентація нового типу мислення у розвитку філософської думки, спроба інтерпретувати, пояснювати, надавати значення соціальним, антропологічним, сенсо – життєвим та іншим важливим питанням, які неодноразово ставило людство протягом усієї історії.

Наша українська ментальність – своєрідне  унікальне явище в культурному просторі. І ми не можемо її занедбати не використовуючи потужно увесь потенціал нашої культури, релігії та світобачення в поглядах на злободенні та актуальні проблеми. Наші крок – це своєрідна революцію в царині філософського та релігієзнавчого знання; спроба показати його зацікавленість багатьом верствам населення, зробивши його зрозумілим, чітким, аналітичним та цікавим. “Знання – це сила!” – висловився одного разу відомий мислитель Френсіс Бекон. І якщо філософсько – аналітичне знання в практичному підході до проблеми людини допомагає зрозуміти наше місце і положення в сучасному світі, роль і сутність взаємовідносин один з одним розкриваючи сутність людини і багатства її духовного світу – то ми на правильному шляху, головним завданням якого і постає основна роль “Апейрон+”

10 вересня журнал запущений доволі успішно, і ми разом з редколегією журналу щиро вдячні Вам за те, що читаєте нас і оцінюєте нашу нелегку працю. Ваше визнання та підтримка нас і наших титанічних зусиль є дуже важливими. Це те, що надає нам поштовх працювати далі і розвивати нашу концепцію!

Шановні читачі! Спасибі Вам за підтримку і за кожне завантаження з Інтернет – мережі! Обіцяємо робити наступні номери більш інформативнішими, цікавішими, аналітичнішими! В поті лиця – завжди працюємо для Вас покладаючи надії на те, що наша праця оцінюється!

Ваше основне завдання – РОЗПОВІДАЙТЕ ІНШИМ: ВАШИМ ДРУЗЯМ, КОЛЕГАМ, ЗНАЙОМИМ, УСІМ!!! ОФОРМЛЮЙТЕ ПІДПИСКУ – ВОНА БЕЗКОШТОВНА І НЕ ЗАЙМАЄ БАГАТО ЧАСУ!

Натисни Скачать
Читайте онлайн:


Наші координати:

E-mail: tureligious@gmail.com

Тел.: (096) 501 – 75 – 65

Успіхів Вам!

З найкращими побажаннями:

головний редактор “Апейрон+”

Распопов Євген