1Шановні читачі журналу Апейрон+!

Чекаючи з нетерпінням на нас, ми  з відвагою презентуємо четвертий випуск нашого журналу – останній в цьому році. Часто вкінці місяця грудня підбивають підсумки про виконану роботу протягом року: зважають на певні недоліки, прорахунки, а також з ентузіазмом виникає бажання побачити результати виконаної праці.

Рік 2013 став для нашого журналу більше ніж знаменним. Адже саме у вересні був запущений перший в Україні електронний глянець популярного філософсько –релігієзнавчого видання “Апейрон+”

Результат його народження у 2013 році показує усім, що він цікавий, читабельний і доступний для всіх, і головне, – вільний від снобізму та усілякий форм стереотипів. Його читають тисячі читачів в Україні та за її межами. З огляду на всебічність та тематичну різноманітність, “Апейрон+” залишається популярним виданням і кожен з читачів обирає для себе найцікавіші тематики та рубрики. Ви – носії та справжнє джерело нашого натхнення, яке підтверджує те, що нас читають.

Наступний рік для нашого журналу виявиться не менш плідним та неодмінно активним. Ми розширюємось та йдемо далі. Сподіватимемось, що наступного року журналу матиме свій веб – сайт, на якому можна буде знайти цікаву інформацію для Вас, а також архів наших попередніх випусків.

Нагадуємо, що у нас можна буде замовити рекламу за неймовірно низькою вартістю! Ваша реклама супроводжуватиме наші публікації і тисячі наших постійних читачів звернуть на неї увагу! Деталі щодо замовлення або запитань, пишіть на нашу електронну скриньку: tureligious@gmail.com Наші довідки за телефоном: (096) 501 – 75 – 65; (096) 946 – 62 – 90.

Наша мета і надалі залишатись виданням, яке є доволі цікавим  серед молоді, людей середнього і старшого віку. Нові рубрики чекатимуть наших читачів наступного року! Якщо у Вас є певні ідеї щодо статей, пропозиції або зауваження, не забувайте писати нам нашу електронну скриньку: tureligious@gmail.com Надсилайте Ваші матеріали для нас: роздуми, есеї, статті, поезію.

Щира подяка нашим читачам за розповсюдження нашого журналу! Не забувайте поширювати “Апейрон+” і надалі серед Ваших знайомих, друзів, рідних та близьких!

Завантажуйте Апейрон+! Щоб завантажити наш черговий номер у форматі pdf для Вашого комп’ютера, ноутбуку та інших периферійних пристроїв, натисніть кнопку скачать. Наш електронний журнал є доволі зручним при перегляді на планшеті а також Pocketbook навіть у монохромному (чорно – білому) дисплеї! Нижче, Ви маєте змогу переглянути журнал в онлайн-версії. Для цього, натисніть один раз на зображенні онлайн версії і Ви матимете змогу читаи його в онлайні.

На порозі 2014 рік! Наш редакційний колектив від щирого серця вітає Вас з наступаючим Новим Роком! Тепла, любові, удачі, почуття невимовної радості, справжнього щастя в житті, миру, злагоди, любові у сім’ї  без якої не мислиме справжнє щасливе життя. Нехай Господь подарує усе необхідне зі Своєї ласки для Вас, наші улюблені читачі! Здійснення Ваших світлих найзаповітніших мрій!

 

Читати онлайн

З повагою та любов’ю до Вас

Редакція журналу “Апейрон+”