У суспільстві прийнято вважати, що чоловіки мають проявляти ініціативу у спілкуванні з жінками. Але що ж робити, якщо представниця прекрасної статі хоче справити враження на красивого чоловіка? Як їй поводитися, якщо вона думає тільки про свого кавалера?

Можливо, наступні поради їй допоможуть.

Доглядати за собою

Звичайно, важливо по можливості робити гарну зачіску, добре пахнути, стежити, щоб косметика на обличчі не змащувалася. Але зараз йдеться не про це. Якщо у жінки є проблеми зі шкірою, їй необхідно записатися на прийом до дерматолога, а ще потрібно стежити за тим, щоб волосся менше сіклося, нігті були в порядку. Можливо, варто почати ходити до спортивної зали та попрацювати над своєю поставою.

Вміння говорити на різні теми

Немає нічого нудніше жінки, яка не може підтримати розмову з кавалером. Однак, якщо чоловік зустрів різнобічну особу, яка здатна його здивувати, він запам’ятає її надовго.

Жінка має захищати власні межі

Якщо партнерка може сказати, як з нею не можна поводитися і яких стосунків вона не потерпить, чоловік відразу почне її поважати. Але якщо жінка поводитиметься так, ніби вона простить чоловікові будь-яку його неналежну поведінку, він розчарується у своїй новій знайомій.

Знайти у собі жіночність

Як же можна розвинути у собі цю якість? Потрібно піклуватися про тих, хто оточує жінку, бути уважною і допомагаючою. Важливо дивитися на всіх з усмішкою і не дратуватись по дрібницях.

Любити себе

Йдеться про здоровий егоїзм, який має бути присутнім у житті кожної людини. Якщо жінка себе любить, вона триматиме в житті лише тих людей, які її цінують та поважають, вона не дозволить обставинам негативно впливати на неї.

Ольга Степаненко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.