Сьогодні багато жінок розводять руками і не розуміють, чому від них йдуть кохані чоловіки. Насправді є величезна кількість причин, через які чоловіки вважають за краще спілкуватися зі своєю коханкою і повністю ігнорувати дружину.

Чому так відбувається?

Найчастіше чоловіки більше цінують жінку, яка перебуває на другому плані, а не свою кохану дружину.

Справа в тому, що коханки видають зовсім іншу реакцію, коли бачать свого чоловіка. Саме це чіпляє партнерів, а не інтим, як багато хто думає. Коханка завжди радісна, вона ніколи не буває поганого настрою, а чоловікам це подобається.

Вона не забуває говорити чоловікові «дякую», коли він чимось її пригощає та дарує подарунки. А якщо коханка отримує дар і гроші, то вона підноситься на сьоме небо, і чоловік це бачить, йому хочеться старатися заради такої вдячної супутниці.

Але що роблять дружини?

Найчастіше вони сприймають свого чоловіка як щось, що само собою зрозуміле. Так само вони ставляться і до його подарунків, уваги та квітів. А якщо чоловік сходив у магазин і купив щось не те, дружина відразу починає виносити йому мозок і лаяти, називаючи його дурним і неуважним.

Чия ж вина?

Проблема тут полягає не в тому, що хтось винен у подібному стані речей. Справа в тому, що в сім’ї чоловік частіше стикається з побутом, він стає здобувачем, а дружина господарює і займається дітьми. У шлюбі чоловік відчуває нудьгу, йому хочеться яскравих емоцій, які він якраз може отримати від своєї коханки. Якби дружина була більш радісною і приймаючою чоловіка таким, яким він є, він ніколи б не подивився на іншу кохану і не пішов би до неї.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.