Аура або біополе, як її називають по-іншому, є у всіх живих істот. Аура має свої кольори і відтінки, які безпосередньо залежать від стану живого організму в даний момент часу. На колір аури впливає настрій, самопочуття, а також наявність або відсутність будь-яких захворювань.

Багато людей ще з самого народження наділені здатністю бачити ауру живої істоти. Деякі люди згадують, що могли бачити біополе в ранньому дитинстві, але з віком ця здатність зникла. Деякі ж протягом усього життя можуть розгледіти ауру людини або іншої живої істоти.

Якщо ж людина взагалі не уявляє собі, що цей таке – бачити ауру, незважаючи на це він може спокійно навчитися цьому вмінню, лише регулярно виконуючи деякі вправи. Якщо людина вже володіє даром бачення аури, він повинен вміти зчитувати інформацію з квітів, які вони випромінюють. Це дуже важливо, тому що завдяки баченню кольору, можна розпізнати у людини наявність яких-небудь захворювань або станів.

Що таке аура ?

Найчастіше, червоні відтінки в аурі говорять про перевтому в  організмі людини. Для того щоб налагодити колір аури в цьому випадку, для початку слід відпочити від повсякденних справ і повністю розслабитися. Якщо червоний колір все ще присутній, в цьому випадку слід перевірити своє здоров’я.

Помаранчевий колір завжди символізує позитивну енергетику. Якщо аура має даний відтінок, це говорить про те, що людина відчуває себе добре і сповнена  сил.

Жовта аура найчастіше присутня у людей, які  вирішують складні завдання. Жовтий колір в цьому випадку є показником високого інтелекту.

Зелений колір присутній у романтичних людей, які схильні довіряти покликом серця, а не розуму. Такі люди часто піддаються емоціям, і дуже вразливі.

Синій колір в аурі людини говорить про здібності людини керувати думками інших людей. Даний відтінок свідчить про те, що в людині знаходиться надприродний дар, який викликаний дуже сильною внутрішньою енергетикою. Така аура говорить про те, що людина з легкістю може стати цілителем і допомагати людям.

Навчитися бачити ауру досить просто, потрібно лише часто тренуватися в цьому вмінні. Найпростіше розгледіти ауру, якщо людина або інша жива істота знаходиться на тлі білої або чорної стіни. При цьому необхідно як би використовувати бічний зір, не намагаючись чітко вдивлятися в людини, так як таким способом побачити ауру неможливо.  Після декількох хвилин концентрації над головою людини можна помітити неяскраво виражену серпанок, яка в свою чергу і є аурою людини. Спочатку, швидше за все, вийде розгледіти тільки один колір, але з досвідом, можливо навчитися баченню великої кількості різних відтінків, що дуже важливо в даній практиці.

 Іван Гудзенко