Наука сексологія сьогодні – це велика галузь, що вивчає сексуальну поведінку людини, груп, девіантну поведінку та можливі відхилення. Крім того, ця дисципліна намагається характеризувати нормальну сексуальність.

Однак сексологія є описовою наукою, а не наказує, як поводитися. Сексологія не може поставити конкретні рамки – що нормально, а що є сексуальним відхиленням.

Методи дослідження

Фахівці досліджують сексологію за допомогою літературних наукових та мистецьких творів, об’єктів мистецтва, аналізуючи документальні дані, спостерігаючи за певними діями. Але більш зручними та швидкими способами можна назвати інтерв’ювання, анонімне анкетування, тестування.

Розділи науки

Сексологію розділили на кілька галузей, кожна з яких вивчає певну сферу сексуальності людини, сексуальної поведінки, статевого життя та ролі людини відповідно до статевої приналежності.

  1. Найдосліджуваніша і найпопулярніша галузь сексології – нормальна сексологія. Вона займається дослідженням сексуальності здорових людей і намагається визначити, яка нормальна сексуальність людини.
  2. Друга за популярністю сексологія – фамілістика. До такого фахівця ходять сім’ї, щоб вирішити свої проблеми у статевому житті та визначити ролі в сім’ї;
  3. Третя позиція за медичною сексологією. Вона вивчає вплив захворювань на сексуальність людини, а також усілякі відхилення сексуальної поведінки та статевого потягу людини;
  4. Наступне місце за криміналістичною сексологією. Цей розділ допомагає розслідувати злочини, скоєні на сексуальному ґрунті, а також проводити профілактику насильства в сім’ї та антиморальну поведінку проти соціуму.
  5. Останнє місце дістається етнокультурній сексології. Вона дуже цікава з боку досліджень, оскільки вивчає сексуальність та поведінку окремих народів, рас, у різний час, їх традиції, звичаї.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.