Народився у 1400 році в Орані. За походженням належав до статусу сенйорів Оранжу та Кортексону. Батька звали Гійом д’Омела, а матір – Тібурж Оранська, котра приходилася дочкою графа Оранського. По суті це були могутні сейньори в Провансі.

Дивлячись по творам, то вони написані у вишуканій манері двох стилів – темного та легкого.  Як не як, але у творах Раймбаута зустрічається віртуозність та артистизм. Тут також використані рими із заплутаною, доволі складною поетичною формою.

На превеликий жаль більшість творів була втрачена, дійшли його сорок пісень. Важливим з них є партімен Раймбаута та Гіраута де Борнеля. Так для першого характерним виявляється «темний стиль», який той захищає, тоді ж як для іншого – «легкий стиль» куртуазної поезії, Гараут відмічає необхідність не меншої  майстерності.

Партімен відносимо до найдавніших пам’яток в літературній полеміці цієї середньовічної епохи.  У кансоні Раймбаута «Світла квітка перевернута» римований лад перевершив секстину Арнаута Даніеля.

Раймбаут Оранський прожив тридцять три роки. Він помирає у 1173 році. Гіраут де Борнель та трубадурка Азалаїс де Поркайрагас в честь вшанування пам’яті Оранського написали два плачі за ним.

Пегас

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.