Що ж собою є залежність? Це не лише стосунки із залежною людиною, яка не може прожити й дня без ігор, наркотиків чи алкоголю. Це також бажання людини рятувати свого партнера, бути жертвою у спілкуванні з нею та терпіти неналежне ставлення до себе.

Часто людина не може відмовитись від таких відносин. Вона залишається зі своїм партнером, навіть якщо той її ні в що не ставить. Про що повинні пам’ятати спів залежні люди, щоб почуватися добре?

Усі люди автономні

Це означає, що вони не повинні бути половинками один одного у стосунках. Не потрібно зосереджуватися на потребах та інтересах свого коханого. Людина також повинна пам’ятати і про себе, вміти відстоювати свої особисті межі і чогось прагнути, незалежно від того, чи є в неї стосунки чи ні.

Кожна людина сама знає, як їй краще

Індивід може знати на всі 100% лише себе, але не свого партнера. Кожна людина має свої мотиви, щоб чинити тим чи іншим чином, а отже, не потрібно давати їй непрошених порад, намагаючись зробити її життя кращим. У жодному разі не можна контролювати близьких людей, намагаючись змінити їх, тільки вони самі можуть знайти мотивацію для того, щоб ставати краще, якщо їм справді це потрібно.

Нести відповідальність потрібно лише за себе

А це означає, що людина не зобов’язана приходити на допомогу своїм, близьким людям, навіть якщо вони її про це просять. Не треба вирішувати проблеми інших людей, у яких вони й винні. Необхідно, щоб кожен індивід розібрався у собі і зрозуміла, що робить у житті неправильно. А якщо інші люди постійно їй допомагатимуть, вона не зможе стати свідомою

Відносини – це не головна річ у житті

У індивіда також є захоплення та хобі, різні уподобання. Людина може бути щасливою, навіть якщо вона самотня, але тільки якщо вона не страждає від того, що поруч з нею немає коханого. Працювати та само розвиватися можна і без другої половинки. Коли людина це зрозуміє, у її життя прийде партнер, який подарує їй ще більше щастя.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.