Якщо людині не подобається поведінка  її  друга чи знайомого, може запросто почати його ненавидіти. Але чому ж індивід може спричинити у оточуючих негативні емоції? За що вони починають її ненавидіти?

  1. Вона поводиться занадто зарозуміло і височить над оточуючими, навіть якщо не має якихось відмінних рис.
  2. Людина не знає, що таке захоплення, вона не вміє радіти успіхам інших людей, принижує їхні досягнення. Вона намагається знизити їхню самооцінку.
  3. Людина змушує інших людей нудитися в очікуванні, ніколи не дає чіткої відповіді. Спілкуючись із нею , потрібно бути готовим до невизначеності.
  4. Навіть якщо це не потрібно, людина може суперечити іншим людям просто для того, щоб виплеснути на них свій негатив і підняти собі настрій.
  5. Людина не вміє контролювати себе і власні емоції у спілкуванні, а головне — вона не переймається тим, як це може позначитися на її співрозмовниках.
  6. Якщо хтось не погоджується з точкою зору індивіда, вона починає кричати і виходити з себе. Є лише одна правильна думка, і це її власна.
  7. Людина постійно сує свій ніс у особисте життя інших людей, обурюється, якщо вони не хочуть ділитися з нею своїми секретами.
  8. Людина завжди поділиться своєю порадою або настановами з другом або знайомою, навіть якщо її про це ніхто не просив.

Насправді, щоб привернути до себе оточуючих, не потрібно багато намагатися. Людині важливо лише не допускати помилок, описаних вище, і тоді вона зможе стати приємним співрозмовником.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.