національність

Сучасний світ розділяє людей на нації, тобто в кожній державі люди по різному розуміють релігію, розмовляють своїми мовами, мають свою культуру. Давайте розберемо поняття нації. «Нація» походить від латинського слова «nation», що перекладається, як народ. Цей народ має свою культуру, релігію, свої цінності.

У ХХ столітті питання «нації» постало дуже гостро: одні нації проповідували свою вищість серед інших і, звичайно, хотіли їх підкорити. Для прикладу згадаймо фашистів, які проповідували свою вищість.

Ідея фашизму полягала у їхній причетності до стародавнього народу аріїв. Тому фашисти  були просто «помішані» на вищості своєї нації, та  зробили голокост проти єврейської нації. Варто також зазначити, що ХХ століття знаменувалося утворенням нових диктаторських режимів себто фашизму, нацизму, комунізму та японського мілітаризму

Часто в різних країнах по-різному розуміють національність Ісуса Христа. Більшість погоджуються, що Христос за національністю єврей, тому що народився в Ізраїлі, і мати його була єврейкою. За єврейськими традиціями діти, в яких батько не єврей, а мати – єврейка є євреями. Тобто у іудеїв національність передають не чоловіки, а жінки. Тому вважається, що Ісус Христос був євреєм.

Ще один аргумент на користь єврейського походження Ісуса в тому, що Христос проповідував тільки на іудейських територіях. Звичайно, є думки науковців, які вважають, що Ісус Христос до 30 років жив в Індії, і, можливо, він був індусом. Звичайно такі теорії є лише теоріями, які не підтверджуються жодними археологічними та історичними фактами. Також ніхто достеменно не може і заперечувати теорію життя Ісуса в Індії. На мій погляд, Ісус Христос точно не був індусом за національністю, це – повний абсурд. Також є один український псевдо науковець Канигін, який вважає, що Ісус Христос був за національністю українцем, і всі свої чудеса творив на території Галичини, ну, звичайно, це теж повний абсурд.

Постає питання: Чи говорив Ісус Христос про свою національність? Він говорив: «Я прийшов не ламати закон, а доповнити його». Ісус Христос не говорив, що він належить до єврейської нації. Чому ж він народився в Іудеї? Відповідь дуже проста. Ісус Христос не міг народитися в Індії, чи в Греції, де процвітало язичництво. Він народився та проповідував там, де люди знали про Істинного Бога, але ці люди не тільки не прийняли свого Бога, а ще й розп’яли.

Народження Ісуса в Іудеї не означає, що Христос був за національністю євреєм. Після воскресіння він наказав, щоб його учні проповідували його слова по світу: «Ідіть і навчіть». Цим Ісус Христос показує, що для нього не існує поняття нації, для нього існує поняття «мої заблукавші вівці», яких він постійно прощає.

Ісус Христос не належить ні до якої нації, тому що він Господь. Це ми люди придумали термін «нація». Для Ісуса Христа ми всі були і є рівними.

Современный украинский бизнесмен должен четко вести свой финансовый учет. Для того, чтобы сделать бизнес рентабельный и финансово успешным используйте бухгалтерские услуги. Если в вашем городе нету хорошего бухгалтера не страшно. Просто зайдите в поисковую систему и введите бухгалтерские услуги киев и вам выбросит целый список высококлассных бухгалтеров.

Ігор Дмитрук