Ми народжуємося, живемо, вмираємо–безкінечний процес, який охоплював людство з самого початку. Але, де саме цей початок, десь далеко за зірками чи в нас під ногами ? Чому ми перебуваємо в тілах, пристосованих до умов нашого життя ? Або всі відомості від наших очей приховує найоригінальніша частину нашого тілу мозок ?

weghhh До сьогодні людство не в змозі навіть відповісти на таке безглузде запитання :  Якими сутностями є люди ? Творець виділив з поміж усіх тварин людей.  Надавши їм змогу відчувати і розуміти почуття.  Нажаль,не всі люди відкрили себе світу. Життя-це терниста лінія до центру Землі, а саме чи дійде та якою буде лінія вирішує її господар .

З самого дитинства нам говорили: „Будь людиною. Виростиш-зрозумієш “. Що саме повинна зрозуміти людина з роками ? „Будь чемний , слухай дорослих , поводь себе порядно , гарно вчись “- ці повсякденні слова ми слухаємо з дитинства. Вони, як програма закладають нашу поведінку.  З часом в нас з’являються власні амбіції,проте зворотний бік медалі-виникнення страху бути загубленим в цьому світі.

Часом люди піклуються тільки про себе, забуваючи про інших.Ми навіть не здогадуємося, що здатні комусь допомогти. Вселивши віру в силу безмежних зірок нам здається, що великі гроші позбувають нас проблем. За спиною безмежне синє море обману та ненависті. Кожен день ми стаємо над прірвою, зануривши свої голови в пошуках фантастичних пігулок, які врятують нас. Ми чекаємо кінця світу, нерозуміючи,що кінець вже почався.

Я не народилася філософом, не маю феноменальної пам’яті, мої батьки звичайні селяни.Не знаю правильні у мене погляди на життя, багато чого я ще не можу пояснити. Можливо, вам мої  слова будуть незрозумілі, але я хочу висловити свої думки . Все так, як я відчуваю.Що саме відрізняє людину від тварин ? Чому саме ми з’явилися на Землі людьми?

Багато століть тому Великий Творець Світу подарував мільонам нових створінь право жити на найгарнішій планеті, під назвою Земля.Він створив людям тіла, які були зручні до умов проживання. Головна задача людей була берегти Землю та поширювати віру в єдиного Творця Світу.Пройдуть тисячоліття та глобальне оновлення світу візьме своє . Люди позабувають своє призначення та заглиблються в пошуках себе.Багато з них припадуть в оману алкоголю, наркотиків та інших насолод, натомість Бог наведе на Землю хвороби , війни,голод.

Людина – це не тільки невідома науці сутність, а ще й величезний зародок милосердя.Подивіться в дитячі очі, які виблискують на сонці.Хіба вони не щасливі? Віра в себе та добре серце – ось,що робить нас сильнішими.Людське серце-це щось більше,ніж купка емоцій.

Людина –це не тіло, це безграна свідомість. Тільки ви малюєте ваше життя .Ніхто не народився одразу генієм.Всі вони пройшли безліч кілець пекла,щоб їх імена знав кожний.Всі ми різні , але з різними можливостями .Змінюйтесь та змінюйте життя,навколо себе.

Наталья Турчин

Донецька область,Великоновосілківський район , с.Одрадне