Конкурс "Людина та людяність"        10 Грудня 2016        1076         8 коментарів

Результати конкурсу есеїв “Людина та людяність”

hotovyj-plakat-konkurs-1020x1443

Шановні учасники конкурсу есеїв «Людина та людяність»!

Ми визначили переможців і готові їх повідомити.
Передусім, хочемо подякувати всім за участь! Також висловлюємо щиру подяку нашим партнерам та друзям, які допомогли провести цей масштабний конкурс, бо самотужки організувати його було б дуже важко.

Варто зауважити, цього разу не обійшлося без прикрих моментів. Чимало з вас надсилали тексти тільки для того, аби мати змогу безкоштовно опублікувати їх. Нам дуже прикро, що тільки це було причиною участі у конкурсі, оскільки ваші роботи оцінювали відомі українські філософи, історики, релігієзнавці, які є кандидатами наук. Багато з вас навіть не знали про суть конкурсу, а тому єдине, що цікавило таких учасників, дата виходу збірника. Були й такі конкурсанти, які уважно не прочитали інформаційний лист. Як результат, нам надходили тексти, які не відповідали темі конкурсу, а були просто частинами ваших творів.

Хочемо наголосити на тому, що оцінки остаточні й оскарженню не підлягають.
Наш портал та видавець Юрій Шеляженко визначили перможця конкурсу есеїв «Людина та людяність» та його призерів:

Іван Хом’як
Олена Кладова
Єлизавета Чік

Переможці одержать сертифікати, а також цінні книги з філософії та релігії.
Просимо всіх учасників повідомити поштову адресу, аби ми мали можливість надіслати Вам книги від наших партнерів.
Перші 20 найкращих есеїв гарантовано будуть надрукованими, а щодо інших, то будемо радитись із видавцем. Не виключено, що й усі тексти конкурсу ввійдуть у збірник.
На запитання «Коли вийде книга?» даємо відповідь – нескоро, оскільки потрібен час на його редагування та видання. Деталі можете дізнатись у видавця Юрія Шеляженка shelya.work@gmail.com.
Критерій і шкала оцінювання онлайн голосування!

40 балів (максимальна кількість) ми виділили на онлайн голосування, тому якщо у Вас 0,  то це означає, що Ви не популяризували свій текст у мережі.
Від 2 – 5 «лайків» – 3 бали.
Від 5 – 10 «лайків» – 6 балів.
Від 10-30 «лайків» -20 балів.
Від 30-90 «лайків» – 35 балів.
Від 90 і ,більше – максимальна кількість балів – 40.

До уваги брались тільки унікальні «лайки» і коментарі,останні були перевірені на унікальність IP-адреси.

З повагою, оргкомітет! 

e0c217c74cadcba74d99560ccd1c6a45-0 e0c217c74cadcba74d99560ccd1c6a45-1 e0c217c74cadcba74d99560ccd1c6a45-2 e0c217c74cadcba74d99560ccd1c6a45-3

 

Обговорення: 8 коментарів
 1. Обуховський сказав:

  Чесно кажучі, трохи у шоці. Де була інформація про те, що можна лайкати роботи? На пошті не було оголошення про це. Звісно, у мене тепер 0 балів за голосування і загальне місце нижче 20, і тепер я не зможу попасти у збірку. Дуже і дуже прикро.

  Відповіcти
  1. admin сказав:

   Треба було читати офіційний інформаційни лист конкурсу там усе було.

   Відповіcти
  2. Іван сказав:

   Читайте уважно і не будьте в шоці… чомусь багато хто знав правила бо уважно читали інформаційний лист https://tureligious.com.ua/konkurs-esejiv-na-temu-lyudyna-ta-lyudyanist-aktualne-bachennya-pryjmajte-uchast/

   Відповіcти
   1. Сергій сказав:

    Ви вважаєте, що це прийнятний рівень голосування??? Це нівелює незалежність оцінювання. Я міг розмістити це у своєму блозі і покликати своїх друзів, і зайняв би перше місце. Але, на мою думку, організатор конкурсу повинен був надати окреме спеціальне відведене місце на своєму сайті, або соц.мережі, де всі без вийнятку розмістити роботи і потім почати голосування і призначити терміни. А те, як відбулось тут, викликає подив. А головне, тільки 20 конкурсантів отримали бали за глядачьке голосування. Це говорить теж про те, що інші 70 конкурсантів такі ж неуважні? Прошу у майбутньому більш уважно поставитись до формату голосування. Дякую!

    Відповіcти
    1. admin сказав:

     Всіх роботи учасників були опубліковані на сайті!
     То більшість учасників навіть не цікавилися, де опублікована їхня робота, в тому числі і Ви!
     Ви могли взяти посилання свого тексту і розповсюдити свою роботу в соціальних мережах!
     Ми ж в умовах конкурсу повідомляли формат. 60 балів від журі і 40 балів онлайн голосування на сайті! Щодо більшості учасників то вони просто надіслали тексти і чекали коли будуть результати , а ми вклали в конкурс кошти , особливо на рекламу, і зрозуміло, що мали мету, щоб заходили на сайт, і це нормально.
     Ми витратили кучу часу на цей конкурс, а більшість учасників його про ігнорували, і навіть уважно не прочитали інформаційний лист конкурсу.

     Відповіcти
 2. Сергій сказав:

  По-перше, розмовляйте більш поважніше. Покажіть будь ласка мені, де була розсилка серед учасників конкурсів, що голосування почалось? Її не було. Я слідкував за тим, а би мені відповіли, що мій твір отримано. Так, це було. Потім я чекав розсилку, що голосування почалось и твори розміщені для цього. Не було цього. А кожного дня заходити на сайт і чекати початку голосування – це даремна витрата часу. Мені шкода, що Ви витратили купу коштів, а до конкурсантів не донесли початку голосування. І навіть після оголошення результатів, теж не було розсилки. Я сам, знаючи, коли оголошують переможців, зайшов сюди і вже побачив списки переможців. Так що не треба звинувачувати мене в неуважності.

  Відповіcти
  1. Богдан Стрикалюк сказав:

   Щиро дякуємо за участь в нашому конкурсі !!! Можливо адміністратор гостро відповів, вибачте йому! Щодо конкурсу то він уже закінчився, і життя їде далі. У вас гарний текст і він дійсно заслуговує на увагу та публікацію в колективній книзі! Для того, щоб дізнатися коли вийде книга напишіть видавцю shelya.work@gmail.com
   Дякую!
   З повагою, Богдан Стрикалюк
   Головний редактор порталу Філософія і Релігієзнавство

   Відповіcти
 3. admin сказав:

  Голосування було розпочато з 25 вересня 2016 року і тривало до 10 грудня 2016.
  Про старт голосування було повідомленно в наших сторінках в соціальних мережах!
  Росилки про старт голосування не робили,адже думали, що якщо учасник надіслав текст то слідкує за конкурсом. Тим більше з вересня по грудень, можна було б написати нам чи побачити, що текст оприлюднений на сайті, і зрозуміло, що можна голосувати за нього

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Пошук
Дмитрук Игорь о появлении и трансформации мистицизма

Рубрики
Ми у Facebook