Ще в Давньому Китаї, 5000 років тому, зародилася особлива традиція, вона полягає в отриманні насолоди від сексу за допомогою специфічного набору вправ. Секретні методики, які  допомагають жінкам оздоровитися, зберегти молодість і чутливість.

Даоси припускають, що сенс життя полягає в енергії: вона може бути як позитивною, так і негативною. Придумані ними практики дають здатність пошуку гармонії і надають гарний вплив на стан емоцій людини і його фізичні відчуття.

Даоські сексуальні практики

Вважається, що чоловіча стать концентрує в собі внутрішню силу у вигляді сім’я , потім віддає її жінці за допомогою сексуального контакту. Ґрунтуючись на цьому, створювалися практики для заняття сексом. За допомогою унікальних вправ, даоси навчилися отримувати задоволення не тільки в фізичному плані, але і в емоційному, що в свою чергу зміцнює здоров’я чоловіка та жінки. Багато людей, що практикують даоську сексуальну методику, об’єднують воєдино медитацію, духовну віру і бажання. Завдяки нехитрим діям, можна отримати контроль над виверженням насінної рідини і управляти ерекцією. Так само за допомогою відкриття деяких каналів, є можливість розподілу сексуального збудження в різні частини тіла.

У чому полягають практики:

  1. Масажу піддаються статеві органи і грудна область. Рухи потрібно виконувати по колу, сконцентрувавшись на внутрішній енергії, і її напрямку. Потрібно пам’ятати, що потоки повинні бути спрямовані вертикально вгору, це збагатить органи здоров’ям і молодістю.
  2. Управління досягненням оргазму. Коли ви відчуєте наближення до піку збудливості, направляйте потоки енергії строго знизу вгору, паралельно хребту. Завдяки такій методиці, ви зможете віддалити оргазм, розтягнувши задоволення і збільшити його силу.

Короткі висновки: завдяки даоським сексуальним практикам можна поліпшити як своє сексуальне життя, так і партнера.

Важливо знати, що позиція  Даосів на рахунок задоволення себе самостійно, в більшій мірі позитивне. Вони вважають, що необхідно знайти навик мастурбації без виверження сім’я, щоб зберегти сексуальну енергію. Самозадоволення це важливий аспект, який доповнює сексуальні відносини з партнером.

Іван Гудзенко