Багато людей помиляються, думаючи, що психопатів вони можуть зустріти хіба що у фільмах. Проте, є шанс зіткнутися з ними також і в реальному житті. Психопат може бути з боку цілком адекватною людиною. Можливо, у нього навіть є друзі та друга половинка.

Але як можна швидко розпізнати таку особистість?

Насправді людина зрозуміє, що має справу з психопатом, тільки якщо їй дуже пощастить, адже такі люди найчастіше маскуються під нормальних друзів та знайомих, а тому розпізнати в них психопатичну поведінку стає практично неможливо. На що варто звернути свою увагу?

Риси психопата: що треба знати?

Людина постійно бреше

Кожна людина у своєму житті когось обманювала неважливо, чи чинила вона так з незнайомцями або з близькими людьми. Що ж до реальних психопатів, всі вони не можуть жити без постійного обману. Вірити таким особам неможливо, адже вони часто не виконують своїх обіцянок, пліткують у когось за спиною і завжди прикрашають власні розповіді.

Любить домінувати

Усі люди можуть бути нижчими за когось або вищими за соціальним статусом. Але що стосується справжніх психопатів, то їм завжди потрібно бути на першому місці, а людей, які нижчі за них, вони просто не визнають і ігнорують. Співрозмовник може вважати себе порожнім місцем, якщо раптом йому пощастить поспілкуватися з психопатом.

Лицемірний  і засуджує всіх

Психопат з легкістю помічає всі недоліки та помилки свого опонента, і він обов’язково вкаже йому на них. Він засуджуватиме людину за те, що та якась неправильна, але зробить це в неї за спиною, а їй у вічі скаже підбадьорливе «Нічого страшного, з усіма буває».

Хоче, щоб його шкодували

Якщо психопат щось не виходить, він може впасти в стан апатії і почне скаржитися оточуючим на свої проблеми. Йому потрібна підтримка з боку та енергія, яку йому обов’язково дадуть інші люди. При цьому у своїх помилках психопат ніколи не зізнається, але він намагатиметься перекласти за них відповідальність на будь-кого.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.