istina-Публікуйтеся в Християнському науково – теологічному , міжконфесійному альманасі «Благодать та істина»

Слава Ісусу Христу!

Інформаційний лист!

Християнський науково – теологічний, міжконфесійний альманах «Благодать та істина» запрошує священнослужителів, науковців, семінаристів, студентів духовних вищих учбових закладів, та усіх християн до публікації у виданні!

Матеріали до друку приймаються українською, російською та англійською мовами подані до друку в текстовому форматі набраного в редакторі MS Word 2003-2007.

Текст рукопису в комп’ютерному форматі набирається і надсилається за наступними параметрами.

Основний текст включаючи анотацію – 14 кегль 1,5 інтервал, шрифт Times New Roman. Кількість сторінок від 4 до 10 ст.

Публікація надіслана до редакційної колегії повинна містити:

  1. Прізвище, ім’я по-батькові та звання (студент семінарії, біблійного інституту, духовної академії / аспірант / кандидат або доктор теології) Увага!
  2. Для священнослужителів вказати повну назву християнської конфесії. Наприклад: отець Іван (Іваненко), священнослужитель Української Православної Церкви Київського Патріархату церкви св. Андрія Первозванного. чи Клименко Віктор Петрович, пастор церкви «Благодать» всеукраїнського союзу християн віри євангельської – п’ятидесятників.
  3. Назва статті – набирається жирним шрифтом Times New Roman і виставляється посередині.
  4. Анотація української мовою з ключовими словами (5-7 речень, коротко про головне в статті).
  5. Актуальність теми публікації.
  6. Виклад основного матеріали.
  7. Висновки.
  8. Джерела.
  9. Анотація російською мовою з ключовими словами.
  10. Анотація англійською мовою з ключовими словами.

Увага! В анотаціях російською та англійською мовами повинні бути перекладені російською та англійською прізвище, ім’я та по – батькові  та назва статті.

Матеріали статей повинні дотримуватись посилань на джерела – богословів, проповідників або життя святих отців церкви, різноманітні теологічні монографії, праці та статті. Усі посилання в кінці цитат або в реченні беруться у квадратні дужки. Наприклад [1;2], в якому 1 – номер джерела в переліку літератури, 2 – сторінка.

Можливий графічний матеріал, а також ілюстрації повинні бути відображені максимум лише на ? сторінки поданого матеріалу, і лише в чіткому зображенні формату jpg, jpeg, bmp. Іншого варіанту не допускається!

Можливі таблиці та схеми подані в статті повинні бути виконані в форматі Word2003/2007 і пронумеровані.

Усі статті повинні бути пронумерованими.

Просимо авторів статей надавати об’єктивні матеріали і посилатись на достовірні джерела, які варті уваги для розкриття змісту проблеми статті. В статтях не допускається необ’єктивність, розпалювання міжконфесійної ворожнечі та суперечок.

В альманасі публікується представники традиційних християнських церков, об’єднань та деномінацій, зокрема православ’я, католицизму, протестантизму та євангельських християн.

Разом зі статтею, слід надіслати Вашу поштову адресу та адресу електронної пошти.

Увага! Альманах не є ВАК.

Для викладачів – християн з науковим ступенем публікуємо безкоштовно.

Студенти семінарій, біблійних інститутів, духовних академій та прості віруючі покривають витрати на видання у розмірі 150 грн.

Найкращі статті отримають знижку 70 % на публікацію! Якщо знайдеться спонсор, то публікація буде безкоштовна! Грошовий внесок, це допомога у виданні альманаху, адже нам потрібно оплатити послуги видавництва та видати друковані альманахи! Тому, якщо якась християнська церква  може допомогти з виданням! Пишіть нам на електрону скриньку odger998@gmail.com

Статті надсилайте на наш е-мейл: odger998@gmail.com

***

Благодать зо всіма Вами!

Скачати інформаційний листу тут:альманах_Благодать та істина_інфо