Проект «Енергетично Змінені Місця України» Філософ, дослідник, відомий мандрівник та журналіст Мехеда Ігор Володимирович, керівник міжнародної філософської Школи «पुरातन गुह्य मग वेद» («Прадавнє Знання») ініціює програму «Енергетично Змінені Місця України»! Перший офіційний партнер програми – міжнародний телеканал «Wake Up Media».

Останні 30 років у країнах Євросоюзу, Південної та Північної Америки у культурному та духовному житті велику роль починають відігравати «Енергетично Змінені Місця» (далі за текстом ЕЗМ).

ЕЗМ – це незвичайні місця у природі.

 По-перше, це дуже красиві природні місця (скелі, гори, водоймища незвичної форми, водоспади, ліси, пагорби, печери).

 По-друге, ці місця «енергетично змінені», тобто геофізичні показники в таких місцях відрізняються від типових (інша частотність електричних та магнітних полів, змінений вектор гравітаційного впливу та інше).

По-третє, ці місця позитивно впливають на здоров’я людини (рекреаційні зони).

У четвертому, ці місця позитивно впливають на творчі здібності людини (людина займається полум’ям творчості (зростає бажання створювати мистецькі твори) та креативність (можливість нестандартного вирішення завдань, у томі числі ділових та у сфері винахідництва).

По-п’яте, ці місця мають велику духовну та культурну спадщину. І трипільці, і сармати, і скифи, і таври, і слов’яни – і ще багато народів, культур та племен, що населяли нашу Батьківщину у минулому – саме на таких місцях будували храми, святилища, мегалітичні споруди, кромлехи, менгіри, дольмени, обсерваторії та витвори мистецтва. Іноді на одному такому місці знаходиться безліч археологічних пам’яток різних культур, перетинаються багато світоглядів.

Україна – це країна світу, найбагатша на ЕЗМ. В Україні дуже багато ЕЗМ, про які відомо у різних країнах світу. Якщо Єгипет славиться своїми пірамідами (до речі, як і Мексика), а Індія прадавніми храмами, то Україна славетна своїми потужними та красивими місцями природи, що надихають на працю та творчість!

Країни Європейского Союзу провели вивчення найбільш відомих ЕЗМ, нанесли такі місця на карту та запропонували гостям цих країн відвідувати ці місця. Як приклад можу навести ЕЗМ «Добогокйо» («Биття») у горах Пілішь в Угорщині, де частотність електромагнітних полів співпадає з частотою биття серця людини (60 ударів за хвилину). Тому ми ставимо собі за мету – виявити, вивчити та популяризовати енергетично змінені місця (ЕЗМ) України.

Що це дає практично: — Українці зможуть краще знати свою країну та гордитися нею — Українці та гості країни матимуть інформацію, де можливо відновити свій фізичний стан, духовний стан та підняти освітній та культурний рівні — Інформація сприяє розвитку культури, туризму та зростанню авторитету України серед інших держав світу, а також популяризує народні ремесла українців

Перший етап програми – виявлення та дослідження ЕЗМ України – та популяризація цих досліджень в українській пресі та за кордоном. Вже зовсім скоро ми оприлюднимо перші результати досліджень!

Поделитесь эмоциями

Супер статья
27
Я доволен
12
Любовь
17
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.