Всеукраїнська асоціація
ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ «АЛЬРАІД»
«УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ІСЛАМОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»
оголошують проведення
V Міжнародної молодіжної літньої школи ісламознавства
«ІСЛАМ У ЄВРОПІ, УКРАЇНІ ТА НА БЛИЗЬКОМУ СХОДІ: ІСТОРІЯ І СУЧАСНІСТЬ»

Витрати на проживання в Острозі, триразове харчування та оплату проїзду в один бік бере на себе оргкомітет.

_mg_6250
Мета Літньої школи — надати молодим ученим знання про історію ісламу й мусульман в Україні, у країнах Європи та на Близькому Сході, про мусульманську теологію та філософію, ісламознавство, а також про найсучасніші тенденції в мусульманському світі.
Основну тематику V Міжнародної молодіжної літньої школи ісламознавства буде присвячено актуальним питанням становища ісламу й мусульман як в Україні, так і в регіонах, де протягом минулого року сталися найбільш резонансні та значущі події, що впливають на мусульманський світ, а саме в країнах Європи та на Близькому Сході. Учасники школи порушать питання, пов’язані з історією ісламу в Україні, з ісламофобією, проблемами втікачів із мусульманських країн, проблемою екстремізму, конфліктів, пов’язаних із припливом мігрантів до Європи, а також питання міжрелігійного діалогу та успішної співпраці мусульман між собою та з іншими релігійними організаціями, а також із державами.
У програмі школи заплановано лекції, виступи учасників школи з доповідями, дискусії, зустрічі з науковцями та представниками ісламських релігійних та громадських організацій, інтелектуальні ігри ісламознавчої тематики, екскурсії.
Школа працюватиме в Острозі, від 10 до 15 липня, за адресою вул. Семінарська, 2, Національний університет «Острозька академія». Для участі в школі треба подати заявку до 30 червня 2016 року. У заявці треба зазначити таку інформацію: прізвище, ім’я, по батькові; навчальний заклад чи місце роботи; курс (рік навчання); тему доповіді (якщо учасник бажає опублікувати статтю й виступити з доповіддю); контактну інформацію (e-mail, телефон, поштова адреса). Через те, що кількість місць обмежена, оргкомітет залишає за собою право провести конкурсний відбір серед охочих узяти участь у роботі школи. Перевагу матимуть учасники з доповідями за темою Літньої школи.
Витрати на проживання в Острозі, триразове харчування та оплату проїзду в один бік бере на себе оргкомітет.
За результатами роботи Літньої школи планується публікація збірки «Аль-Калям № 6».
Вимоги до оформлення статей:
Обсяг статті не більше 20 тис. Знаків (разом із пробілами, вихідними даними, назвою статті та списком літератури), шрифт Times New Roman, 14 кегль із 1,5 інтервалом. Посилання на літературу наводяться у квадратних дужках із зазначенням сторінки після коми (напр. [4, с. 5]). Список літератури подається в кінці тексту за алфавітом.
Стаття повинна мати коротку анотацію англійською та українською (російською) мовами.
Останній термін подання статей для публікації в збірці — 30 червня 2016 року.
Заявки та статті треба надсилати на електронну пошту: ukrcid@gmail.com, зазначивши в темі — «Школа ісламознавства».
З питаннями щодо участі в Літній школі звертатися за телефоном: 066 27-45-610, контактна особа — Руслан Халіков.
Оргкомітет