Відповідно до думки психологів, які вивчають вплив кольору на людський організм, правильно підібраний відтінок може поліпшити стан індивіда, позбавити його від багатьох проблем зі здоров’ям. Колір допомагає в боротьбі зі стресовим станом, занепадом сил, слабким імунітетом і апатією. Якщо правильно підібрати колірну гамму, то можна піддати клітини людини біохімічній реакції. Але як же зрозуміти, який колір варто вибрати в тому чи іншому випадку? У цьому допоможе спеціальна література чи професіонал. Залишилося лише зрозуміти, як впровадити ті чи інші кольори в своє життя, щоб відчути себе краще.

Підбираючи речі, важливо спиратися не тільки на модні тенденції, але і закладати в свій вибір якийсь сенс. Наприклад, не варто бездумно купувати аксесуари, варто надати значення їх кольору. Якщо людині раптом потрібно купити ремінь, сумку, ободок, кольє або сережки, їх колір повинен відповідати його настрою і задумом. Якщо ж душа вимагає впровадження в життя будь-якого яскравого кольору прямо зараз, то можна додати потрібний колір в свій імідж за допомогою манікюру або косметики. Адже від таких нешкідливих експериментів в будь-який момент можна відмовитися.

Щоб освіжити свої апартаменти і змінити їх колірну гамму, не потрібно вдаватися до радикальних заходів і готуватися до нового ремонту. Можна змінити своє житло за допомогою деталей, наприклад, пледа, наволочки, рамки для фотографій або скатертини потрібного кольору. Предмети правильних кольорів поліпшать настрій і позбавлять від стресу. Домашній одяг також не потрібно купувати, як то кажуть, закритими очима. Якщо душа жадає будь-яких змін, можна поміняти колір постільної білизни, а сам інтер’єр залишити незмінним.

Раціон дуже важливий для психіки і фізичного стану людини. Зелені фрукти та овочі не тільки корисні для організму, але також впливають і на ментальний стан індивіда. Червоний колір, наприклад, може підняти настрій, варто з’їсти червоне яблуко, якщо справи йдуть не дуже добре. Зелені овочі, будь то брокколі, петрушка або огірок, допомагають знайти гармонію. Але кольоровою може бути не тільки їжа, але і посуд, в якій вона знаходиться: це чашки і тарілки. Все це може надати людині енергії і наповнити позитивом.

Кольоротерапія діє на людину м’яко і ненав’язливо. Але, так чи інакше, створений за допомогою потрібного кольору затишок і гармонія благотворно позначаться на стані людини.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
1

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.