Іноді людина може виявляти якісь позитивні почуття до свого партнера. Вона може бути ніжною і ласкавою, але насправді вона лише вдає і намагається бути такою, як усі, але вона така  не вміє любити.

У кого ж із знаків зодіаку кам’яне серце?

Лідируючу позицію у цьому рейтингу займає козеріг. Він відрізняється замкнутим характером та не звик довіряти іншим людям. Представнику земної стихії складно відкриватися своїй коханій людині, розповідати щось про себе або хоч якось зближуватися з нею. Та й романтики від цього знаку зодіаку не допитаєшся.

Що стосується близнюків, які також перебувають у цьому списку, вони, навпаки, відкриті та доброзичливі до своєї другої половинки. Але довіри близнюки не викликають, адже вони як закохалися в людину, також швидко можуть до неї і охолонути. Вони підуть із життя свого партнера, навіть нічого не пояснивши. Починаючи стосунки з близнюками, краще відразу готуватися до того, що рано чи пізно вони випаруються, ніби їх і не було поряд.

Практичні та вірні тельці відрізняються егоїзмом. Хоч вони й не змінюватимуть другої половинки, але вони також ніколи не поставлять її бажання на перший план, а займатимуться лише тим, що їм подобається.

Тільці — це енергетичні вампіри, які більше хочуть бути коханими, а не намагаються дарувати свої почуття будь-кому. Тільцям просто не подобається самотність, тому вони завжди перебувають у стосунках.

Олексій Д

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.