Якщо людина активна, спілкується зі своїми друзями і не закидає соціальні мережі, це не означає, що вона не може бути депресії. Здається, що у такої людини все гаразд і вона не страждає від будь-яких ментальних проблем, але насправді вона може вдавати і говорити про те, що вона не відчуває дискомфорту.

Навряд чи в медичному довіднику можна відшукати такий термін як «усміхнена депресія», але все ж таки він існує.

 Як же зрозуміти, що людина зіткнулася із цією проблемою?

Важливо звернути увагу на такі симптоми.

  1. Якщо людину наздогнала усміхнена депресія, вона може бути млявою або втомленою. ЇЇ самооцінка страждає, вона почувається непотрібною, а тому намагається ще більше залучати себе до суспільного життя для того, щоб відчути ті позитивні емоції, які ще деякий час наповнювали її.
  2. Людина з такою формою депресії продовжує працювати та ігнорувати симптоми, які виявляються у неї все яскравіше та яскравіше день у день. У суспільстві людина з усміхненою депресією, як правило, щаслива. Вона поширює навколо себе оптимізм, веде соціальне життя, працює, навчається, записується на купу курсів та гуртків. Але вона розуміє, що дурить як себе, так і оточуючих.
  3. Людина може приховувати свій стан, оскільки боїться показати свою слабкість. Їй здається, що вона може втратити навчання чи роботу, якщо покаже суспільству себе сьогодення. Їй не хочеться завдавати комусь дискомфорту, який вона відчуває сам, а тому вона вважає, що інші люди не повинні мати справу з її труднощами.

Як правило, найчастіше усміхнена депресія виникає у перфекціоністів, які незважаючи на що слідують за своїми амбіціями, завжди добре виглядають і намагаються виконувати будь-яке завдання на 100%.

Олексій Д

Поделитесь эмоциями

Супер статья
1
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.