Хтось каже, що океан вивчений всього на 2%, десь зустрічається інформація, що вже на цілих 30%, але, як би там не було насправді, цих знань дуже мало для повного розуміння того, що відбувається в безмежних глибинах води. Тож не дивно, що океанські поверхні і глибини таять в собі багато таємниць. Так, існує багато загадкових і містичних місць, одним з найвідоміших серед яких є Бермудський трикутник.

Цей «диявольський трикутник» погубив сотні кораблів і літаків: всі вони пропали на зловісній території безслідно. Вже понад 100 років це місце лише породжує нові питання, не даючи жодної відповіді. Знаходиться Бермудський трикутник в районі західної Атлантики.

З приводу того, що відбувається в цьому місці існують десятки різних версій. Хтось вірить в те, що там приземляються інопланетяни, хтось вважає це дім самого Сатани, є віруючі в межу між світами і часом. Існує й думка про кровожерливих чудовиськ, які проживають в морських глибинах саме в цьому місці. І жодну з версій неможливо ні підтвердити, ні спростувати, адже ніхто так і не повернувся з цього зловісного місця.

Бермудський трикутник знаходиться між Флоридою і Бермудськими островами, завдяки яким і отримав свою назву. Уже при наближенні до цього місця усі бортові комп’ютери і системи починають давати збій і виходити з ладу.

Пояснення того, що відбувається намагалися знайти і письменники. Були висунуті наступні версії:

  1. На дні Бермудського трикутника знаходиться щось на кшталт Атлантиди з проживаючими там людиноподібними істотами, але значно випереджають нас у розвитку.
  2. За легендами, у атлантів був могутній енергетичний кристал. Коли Атлантида пішла під воду, кристал занурився в безодню разом з нею, і тепер з дна морського випромінює таку силу, що губить кораблі і літаки, і людей на них.
  3. Можливо, в цьому місці океану живуть русалки або морські ельфи.
  4. Кривизна простору відкриває в цьому місці портал в інші світи або відкритий космос.

Вірити в містику чи ні — вибір кожної людини. Але не можна точно сказати, що в цьому місці немає нічого загадкового і чарівного, потойбічного і незрозумілого, адже не знаючи напевно, неможливо заперечувати. У світі маса всього невивченою і незвіданого, і не тільки в океані. Можливо, всього цього з часом знайдеться саме містичне пояснення.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.