Чи варто говорити про те, що перш за все, людина повинна звертати увагу на себе та власні потреби, і лише потім уже дбати про оточуючих? Начебто це дуже проста істина, але, на жаль, люди приходять до неї занадто пізно вже після того, як їх встиг хтось використати і морально вимотати.

Що ж є любов особистості до себе?

  1. Людина не повинна вважати себе гіршою за інших і постійно опускатися до порівняння себе з оточуючими, навіть якщо йдеться про її друзів або знайомих. У кожного індивіда є власний ресурс, що він може спрямувати поліпшення свого життя. Якщо й порівнювати себе з кимось, то нехай це буде минула версія особи, а не її знайома.
  2. Необхідно відчувати гордість за себе. Начебто це проста порада, але іноді людині так складно відмовитися від критики на свою адресу і нарешті похвалити себе навіть за невеликі досягнення. Проте кожна людина з чогось починає любити себе, тому, якщо вона хоче досягти успіху в цьому, вона вже зараз має дарувати собі позитивні емоції.
  3. Дуже важливо берегти себе. Що це означає? Людина повинна відмовитись від спілкування з токсичними особами, а також рідше дивитися негативні новини, які можуть зіпсувати йому настрій на весь день. Іноді корисно фокусуватись на позитиві. Можливо, людині варто виробити таку звичку.
  4. Нарешті відпустити минуле. Так, це може бути непросто, особливо якщо людині здається, що в якихось стосунках вона залишила частину себе. Але рано чи пізно в особистості це вийде, і тоді вона зможе стати по-справжньому вільною, що дозволить їй наповнити життя новими подіями, враженнями та людьми, які обов’язково зроблять його щасливим.
  5. Дозволити собі те, що дійсно подобається людині. Дуже часто люди відмовляються від улюблених хобі чи спілкування з тими чи іншими знайомими, бо бояться зіткнутися із засудженням оточуючих. Однак коли людина зрозуміє, що тільки вона може вершити свою долю і тільки її думка важлива у тих чи інших питаннях, їй стане набагато простіше приймати численні рішення у житті.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
1
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.