На жаль, часто люди турбуються більше за інших, ніж про себе, про що згодом шкодують.

Як навчитися захищати власні межі?

  1. Спочатку людина повинна сфокусуватися на власних бажаннях та потребах і лише після цього звертати увагу на оточуючих, навіть якщо вони просять її допомоги.
  2. Якщо людині що-небудь не подобається у спілкуванні, вона тут же повинна його припиняти, у жодному разі не можна терпіти маніпуляції навіть з боку близьких та друзів.
  3. Людина повинна бути достатньо впевнена в собі, щоб висловити свою думку співрозмовнику без почуття сорому або тривоги. Потрібно навчитися захищати себе.
  4. Далеко не всі речі у своєму житті людина може контролювати, і вона повинна це зрозуміти. Тому не варто навантажувати себе надмірною відповідальністю, яка індивіду зовсім не потрібна.
  5. У жодному разі не можна дозволяти іншим людям впливати на те, чи буде людина почуватися щасливою чи ні. Вона може відчувати радість, незалежно від того, чи є зараз поруч хтось чи ні.
  6. Іноді у спілкуванні не потрібно виявити наполегливість, якщо людина дійсно хоче чогось досягти від співрозмовника. Не варто закриватися від інших людей, але також індивід має право не підпускати їх до тебе надто близько, якщо він відчуває дискомфорт.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.