Психологія

Як людина може зміцнити своє ментальне здоров’я?

На жаль, дуже рідко люди дбають про своє ментальне здоров’я, намагаючись догодити оточуючим. Але якщо індивід ігноруватиме власні потреби, рано чи пізно він зіткнеться з апатією та небажанням щось робити для себе та для покращення свого життя.

 Які ж установки допоможуть їй подивитися на ситуацію з іншого боку і зрозуміти, що вона — своя головна цінність?

Як людина може зміцнити своє ментальне здоров'я?

  1. У жодному разі не можна здаватися, навіть якщо інші люди кажуть, що людина нічого не вийде. Вона не може помилитися, якщо робить дії, які в даний момент для нього по-справжньому важливі.
  2. Не потрібно намагатися бути зручним для інших людей, якщо вони не йдуть назустріч людині. Насамперед, індивід повинен дбати про те, щоб оточити себе максимальним комфортом, неважливо, що друзі та знайомі сприйматимуть це в багнети. Звичайно ж, іноді треба приходити їм на допомогу, але тільки в тому випадку, якщо людина перебуває у ресурсі.
  3. По-справжньому цінувати індивід повинен лише тих людей, які готові протягнути йому руку допомоги у скрутній ситуації. Коли ж вони попросять у нього підтримки, він повинен вчинити аналогічним чином.
  4. Не треба турбуватися про те, що людина надто довго рухається до своєї мети. Навіть повільним прогресом треба пишатися. Людина так чи інакше повинна винагороджувати себе, щоб у неї з’явилася мотивація рухатися тільки вперед.
  5. Якщо індивід у першу чергу думає про себе, він у жодному разі не повинен соромитися цього. Так чи інакше, кожен його друг чи знайомий чинить так само, тільки не хоче в цьому визнаватись.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Психологія