Синій екран смерті на екрані ноутбука, що робити?

  • Ще одна поширена причина — проблеми з обладнанням, тому обов’язково перевірте жорсткий диск і оперативну пам’ять.
  • Якщо ви отримуєте BSoD в Windows 10, обов’язково перевірте з’єднання з обладнанням і видаліть всі налаштування розгону.

Які основні причини помилок BSOD?

1. Погані жорсткі диски

Поганий жорсткий диск також є однією з причин синього екрану смерті. Це означає, що ваші файли погано записані на жорсткому диску, але також жорсткий диск явно пошкоджений.

Якщо ви стикаєтеся з великою кількістю помилок читання і запису при копіюванні або установці нових програм або часто бачите помилки, помічені як циклічні перевірки надмірності, то ви повинні знати, що помилка BSOD — неминуча. Якщо ви хочете уникнути помилок BSOD, викликаних несправними жорсткими дисками, найкраще купити в магазині, але вам потрібно буде підібрати по вашій моделі ноутбука. Ви можете звернутися до магазину Zeto.ua, де буде  зручний каталог з брендами і моделями ноутбука, особливо, якщо ваш вже старий або заповнений пошкодженими секторами.

2. Розгін

Хоча це може здатися серйозним ударом для геймерів, розгін вашого ноутбука також може викликати помилки BSOD. По суті, ви постійно змушуєте компоненти вашого ноутбука до роботи понад встановлені межі.

Так що, якщо ви не часто граєте або робите це, відновлення заводських налаштувань вашого ноутбука — кращий варіант в довгостроковій перспективі.

3. Перегрів

Основний наслідок розгону — перегрів компонентів вашого ноутбука. Звичайно, підвищення температури може викликати й інші фактори, наприклад висока температура навколишнього середовища, повільний вентилятор, недостатня кількість вентиляторів і багато іншого.

Охолодження ноутбука не тільки позбавить вас від помилок BSOD, але і значно збільшить термін його служби.

Як бачите, є досить багато речей, які можуть викликати жахливі помилки BSOD. Звичайно, якщо заздалегідь знати, що робити, можна значно знизити ймовірність їх появи.

І навіть якщо виникають помилки BSOD, ще не все втрачено, оскільки існує безліч рішень, які ви можете спробувати виправити.

4. Застаріла операційна система

Іноді помилки BSOD можуть бути викликані проблемами з низькорівневим програмним забезпеченням, що працює в ядрі Windows. Це те, що можна вирішити, відновивши Wi/////ndows за допомогою нових функцій, які час від часу пропонує Microsoft.

5. Застарілі драйвери

Ще одна часта причина синього екрану смерті в Windows 10 — це ваші драйвери. Хоча старі драйвери не грають активну роль у виникненні помилки BSOD самі по собі, їх взаємодія з вашою ОС має.

Всякий раз, коли ви оновлюєте ОС Windows, ваші старі драйвери можуть конфліктувати з новою ОС і навіть викликати помилки BSOD.

Деякі з найбільш поширених помилок і помилок Windows є результатом використання старих або несумісних драйверів. Відсутність сучасної системи може призвести до затримок, системних помилок або навіть помилок.

6. Неправильні з’єднання

Жорсткий диск — не єдиний компонент ноутбука, який може викликати помилки BSOD. Неправильна прокладка кабелів або неправильно встановлені слоти деяких інших компонентів також можуть викликати ці проблеми, особливо RAM.

7. Шкідливе ПО

Звичайні повсякденні програми зазвичай можуть стикатися з помилками, але коли вони це роблять, вони просто закриваються, не забираючи з собою всю систему.

Однак цього не можна сказати про комп’ютерні віруси. Цей шкідливий код може завдати серйозної шкоди реєстрів вашого ноутбука, миттєво викликаючи помилки типу «синій екран смерті» в Windows 10.

На щастя, існує безліч антивірусних програм, які дуже добре справляються з цими загрозами.,

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.