Не завжди людина може почуватися безпечно на власній сторінці в соціальній мережі. Чому так відбувається? Справа в тому, що часто індивід стикається з іншими людьми, які намагаються висловити свою думку в некоректній формі.

Що ж вони мають припинити робити в інтернеті?

  1. Залишати неприємні коментарі під фотографіями більш-менш відомих людей. На жаль, іноді одна груба фраза може застрягти у голові людини на тривалий час і навіть знизити її самооцінку.
  2. Ділитись своєю думкою, яку людина не змогла б висловити в реальному житті. Все це здається нечесним, адже якщо людина намагається бути сміливою лише в інтернеті, у цьому немає нічого доброго. Як правило, у цьому випадку вона висловлює не зовсім приємні думки, яких, можливо, і сам соромитись у справжньому житті.
  3. Стежити за людьми, які давно зникли з життя індивіда. Немає нічого хорошого в тому, що людина не може відпустити своє минуле. Воно лише тягне його на дно і не дає фокусуватися на тому, що важливо зараз, а не було важливо колись.
  4. У жодному разі не можна порівнювати себе з іншими людьми, адже це тільки змусить людину думати про себе в негативному ключі та лаяти себе за ті чи інші недоліки, які насправді є у кожного.
  5. Не варто постійно сидіти в інтернеті. Як правило, часто люди роблять так перед сном, коли не можуть розслабитися і відпочити. Це лише провокує появу в індивіда безсоння, з яким він ще довго боротиметься.

Кожна людина повинна перемогти свою цифрову залежність і почати фокусуватися на реальному світі, а не йти щоразу в інтернет, коли вона почувається втраченою.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.