Кожна людина час від часу може критикувати себе, особливо якщо в її житті все йде не за планом. Потрібно розуміти, що людина повинна дякувати собі за те, що вона вже зробила, а не лаяти на постійній основі. В іншому випадку вона так і не зможе знайти мотивацію, яка допоможе їй стати кращою версією себе.

 Як же вчинити із внутрішнім критиком?

Не слід ігнорувати цей голос

Можливо, людині варто вдягнути свої думки у слова. Слід записати їх на папері, щоб розуміти, що вони справді існують.

Необхідно кинути виклик своєму внутрішньому «Я»

Людина повинна усвідомити, що вона не є такою поганою, якою її вважає внутрішній голос. Не треба вірити цьому самонавіянню. Так, людина іноді може лінуватися, але, можливо, вона зараз не знаходиться в ресурсі для того, щоб виконувати дії, які б допомогли їй виконати всі бажання.

Спростувати все те, що говорить голос

Людина повинна переконатися, що вона не винна в тому, що іноді ті чи інші ситуації виходять з-під її контролю. У жодному разі не можна концентруватися на своїх недоліках і говорити собі про те, що людина не досягла успіху, тому що доклала занадто мало зусиль.

Не треба боятися внутрішнього діалогу

Крім того, щоб лаятися зі своїм внутрішнім голосом, слід також і говорити собі про те, наскільки людина талановита і скільки переваг у неї є. Це чиста правда, адже кожна особа має свої позитивні сторони, тому слід фокусуватися на них, а не звертати уваги на недоліки, над якими, звичайно ж, потрібно працювати, але важливо розуміти, що вони нікуди не зникнуть.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.