Історія філософії

Роберт Гук

Вчений і великий винахідник Роберт Гук народився в Англії в Фрешвотері 18 липня 1835 року.

З самого дитинства він виявляв здібності у всіх областях. 1648 році Роберт стає учнем Пітера Лелі. Майбутній вчений непогано малював. Гуку подобалося займатися годинною майстерністю, але, в силу здоров’я, він був відправлений до школи, де  займався мовами. У 1653 році Роберт закінчив школу і вступив до Оксфорду. Його наставником стає Роберт Бойль.

Роберт Гук

У 1662 році за свої досягнення Гуку був присвоєний статус куратора експериментів Королівського товариства. У 1664 році в Лондоні була епідемія чуми, але винахідник не втік, він продовжив розвиток своїх теорій.

У 1665 була опублікована одна з найвідоміших книг вченого «Мікрографія». У ній чітко вказувалися численні способи (близько 60) застосування мікроскопа. Це було свого роду нововведення в біології стосовно вивчення клітин.

1674 року Гуком була написана книга «Спроба доказу руху Землі». У створенні цієї роботи він спирається на дослідження Ісаака Ньютона, який вступив в Королівське товариство в 1672 році.

Крім випущених рукописів Роберту Куку належить авторство таких винаходів як:

  • Пружина для регулювання годинникового механізму 1665 рік
  • Модель спиртового рівня 1666 рік
  • Система оптичного телеграфу 1684 рік

Паралельно були вдосконалені: телескоп, барометр, дощомір. Винайшов разом з іншим вченим Гюйгенсом систему для шкали термометра на підставі експериментів.

До числа відкриттів Гука можна віднести:

  • Положення про сутність теплоти
  • Сталість температури танення і кипіння
  • Закон Бойля
  • Визначення клітини

Крім досягнень у науці, Роберт Гук вніс величезний вклад у відновлення свого міста. У 1666 році в Лондоні розгорілася пожежа, яка охопила буквально все. Гук допомагав Крістоферу Рену будувати Собор Святого Павла. Він придумував методи створення конструкцій.

Роберт Гук помер в 1703 році.

Ольга Степаненко

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Історія філософії