apeШановні друзі пропонуємо Вам публікувати свої статті у філософсько – релігієзнавчому електроному журналі «Апейрон»

Вимоги до публікацій

Вимоги: Оригінальний текст 1.5 – 8  ст.

Відбуватиметься перевірка на плагіат. Формату А4 (Times New Roman 14, інтервал 1,5). Заявки на участь у конкурсі повинні містити (П.І.Б. місце роботи/навчання, телефон, е -майл) надсилати на електронну адресу.

Статті повинні бути близькі до рубрик журналу:

Рубрики журналу «Апейрон»

Слово Редактор

Бліц – інтерв’ю – Хто бажає відповісти на наші питання може писати на нашу електрону скриньку. Також якщо бажаєте підняти якусь тему у інтерв’ю пишіть нам!

Країна – стаття про будь яку світову країну, її релігію, традиції та звичаї.

Сторінка Конфесії – дана рубрика стосується релігій світу. Будь яка конфесія та релігія може написати нам про себе і ми обов’язково опублікуємо її в Апейроні.

Паломництво – рубрика присвячена святиням світу. У цій рубриці ви можете написати про будь який священний храм, місто, село, там де ви бували і вважаєте те місце сакральним.

Екзистенційні пошуки –  рубрика присвячена роздумам

Поезія – у цій рубриці ви можете опублікувати релігійну та філософську поезію

Антропос –  рубрика присвячена людині. У цій рубриці можна публікувати статті та есе про себе, суспільство, людей, людину та світ.

Постать – рубрика присвячена відомим філософам, релігійним діячам. У цю рубрику ви можете написати про відомих та маловідомих людей, які зробили вагомий вклад у філософію, теологію, чи релігію.

Також ви можете запропонувати нам свої рубрики.

Статі надсилайте на е– мейл tureligious@gmail.com