Ігор ДмитрукЩороку я пишу про плани наших проектів та нові проекти. Чесно кажучи, за три роки нашої діяльності цей рік був більш ніж вдалий.

По-перше, наш портал Філософія і Релігієзнавство відвідало за рік 300 тисяч осіб, що є досить солідним показником, а також ми закріпили за собою 15-те місце в рейтингу сайтів по релігії за версією Bigmir.net.

По-друге, ми запустили в світ журнал «Апейрон +». Наш журнал має мету популяризувати філософію та релігієзнавство серед широких мас.

Нажаль, хотілося цього року зробити більше проектів, але, нажаль, всі наші проекти існують без грошей тому багато чого не вдалося втілити в життя, хоча більшість людей думає, що нас фінансують якісь міфічні олігархи і ми заробляємо якісь величезні гроші.  Я скажу так: ніяких олігархів і ніяких фінансувань, ми своєю роботою доводимо, що можна щось робити без грошей і користі. Поки я буду керувати усіма проектами ми не будемо продаватися і не будемо лягати під чиїсь гроші.

Я вірю в нашу роботу і надіюся, що  українська молодь та досвідченні філософи та релігієзнавці допоможуть нам у наступному році.

В наступному році ми плануємо запустити декілька проектів, які напевно зроблять революцію в українській філософії та релігієзнавстві. Точніше революцію в популяризації філософії та релігієзнавства. Чекайте та читайте анонси, буде цікаво.

І на кінець хочу подякувати усім нашим волонтерам, які вдень і вночі працюють на благо української філософії та релігієзнавства.

З повагою та Любов’ю до вас

Ігор Дмитрук

З Новим роком та Різдвом Христовим!