Є на території Америки місця, які можна відвідувати тільки людям з міцними нервами. Тут безліч старовинних будинків з привидами, страшних місць, порослих легендами і чутками.

Один з найбільш містичних міст в країні — Новий Орлеан. Навколо нього витає безліч міфічних традицій, чаклунства і вампірів. На його території безліч старовинних кладовищ, одне з них Сент-Луїс. Відвідавши це місце, можна познайомитися з численними склепами, мавзолеями, а також меморіальними пам’ятниками, які руйнуються з часом. На багатьох могильних плитах неможливо розібрати імена і дати поховання, які стерлися від часу і погодних катаклізмів. За словами місцевих жителів з настанням темряви цвинтар перетворюється в обитель привидів, причому не завжди нешкідливих. Правда це чи ні, але зустрітися з духом верховної жриці вуду, яка безроздільно правила в місті в XIX столітті, не хоче ніхто.

У місті Вестон є одне з найстрашніших місць — психіатрична клініка. Вона була побудована в середині XIX століття і вважалася найбільшою державною лікарнею душевнохворих людей у США. В кінці минулого століття лікарня припинила свою діяльність, будівля прийшла в непридатність. Тепер будь-який бажаючий може обійти всі коридори і лабіринти. Але робити це краще при світлі дня, а то, чого доброго, можна зустрітися з духом одного з колишніх мешканців. Багато з відвідувачів стверджують, що бачили тіні колишніх пацієнтів і примари загиблих солдат. Ті, хто зважився все ж відвідати лікарню вночі при світлі ліхтариків, відчували присутність потойбічних сил, а також спостерігали, як рухаються предмети, скрегіт мостин і скрип вікон.

Одне з найбільш відвідуваних місць в країні — поле при Геттисберзі, де сталася найбільш кровопролитна битва часів громадянської війни. Тут вся земля просочена кров’ю, болем і смертю. Тут знайшли свій останній притулок понад 50 тис. солдатів з обох сторін. Той, хто побував на цьому місці, стверджує, що відчуває цілковите самовладання. Кажуть, що іноді можна почути рев снарядів, крики і стогони поранених. У самому центрі поля знаходиться насип, яка називається «Лігвом диявола». Кажуть, що саме туди скидали тіла вбитих, багато з яких пізніше були перепоховані. Ті ж, хто до сих пір не знайшов спокій і не був похований, стогне і просить про допомогу.

Безліч любителів полоскотати нерви відправляються в місця, які мають погану славу. Потрібно пам’ятати, що зустріч з потойбічними субстанціями не завжди проходить спокійно.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.