Багато дієтологів говорять про те, що слід обмежити споживання їжі після 6 вечора, щоб налагодити своє травлення. Але чи справді це так? Сьогодні фахівці готові відмовитись від цього правила. І ось чому.

Людина повинна звертати увагу не на той час, коли вона їсть, а на те, коли вирушає в ліжко. Справа в тому, що між останньою трапезою та перед відходом до сну має пройти не менше 3–4 годин. Тільки так людина зможе спокійно заснути, адже її травлення заспокоїться.

Важливо сказати «ні» пізній вечері і неважливо, чи буде вона о сьомій чи о восьмій вечора. Якщо людина збирається спати в пізній час, що також шкодить її організму, то, звичайно ж, вона може поїсти і о восьмій. Але все ж таки, якщо вона намагається дотримуватися режиму сну та відпочинку, то їй дійсно варто відмовитися від будь-якого перекушування після шести.

До того ж не варто забувати про те, що вечеря так чи інакше повинна бути легкою. Найбільш щільним прийомом їжі за день повинен бути сніданок або обід. Під час вечері краще обмежитися овочами та іншою легкою їжею.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.