Абдул-Баха народився 28 листопада 1921 року в Тегерані. У віці восьми років його батько був поміщений у в’язницю і майно сім’ї, яке було великим, вилучили. Пізніше зі своїм батьком, Абдул-Баха був засланий в Багдад, де сім’я жила протягом дев’яти років.
В юності він був вірний вченню свого батька і розцінювався як гідний член послідовників Бахаї. У підлітковому віці він був особистим секретарем свого батька. Регулярно був присутній при обговоренні богословських питань з вченими людьми, які дискутували з його батьком.
Зі смертю батька в 1892 році, і його призначенням на пост глави Віри Бахаї, він невпинно терпів критику своїх ідейних опозиціонерів, в тому числі практично від усіх членів його сім’ї. Незважаючи на це, практично всі світові громади Бахаї взяли його як свого лідера.
У 1908 році, у віці 64 років і після багатьох років позбавлення волі, він попрямував на Захід, з метою поширення ідей Бахаї. Багато з його творів, молитов і листів доступні і сьогодні. Особливою цінністю є всілякі записи його розмов зі своїми послідовниками і опонентами, які невпинно велися з початку 1890-х років. Значна їх частина є в надрукованому вигляді.
Абдул-Баха, як і його батько, не переставав стверджувати, що основа у всіх релігій за своєю суттю загальна. Вважав і відстоював думку про те, що тільки спільною працею може бути досягнутий загальний мир і благополуччя братства народів.
У період Першої світової війни Абдул-Баха живе в Хайфі, він надає духовну підтримку стражденним від лих. Він організовував аграрні роботи, борючись з наступаючим голодом, який під час війни був майже неминучий. Англійська корона жалувала йому лицарський титул за прагнення і допомогу постраждалим, за розвиток високих моральних норм в регіоні. Помер він в Хайфі 28 листопада 1921 року.
Абдул-Баха був настільки шанований суспільством, що на його похоронах можна було побачити найвизначніших представників різних релігій з безлічі країн, і не менше десяти тисяч його послідовників і місцевих жителів, які оплакують значну втрату для всього людства. Ім’я його, Абдул-Баха переводять як — Слуга слави. Що ж, він дійсно показав своїм життям, що воно було славною сторінкою в історії людства.
Іван Гудзенко