svyat250«ВІЙСЬКОВЕ КАПЕЛАНСТВО В УКРАЇНІ:

ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ЕТАПУ ІНСТИТУАЛІЗАЦІЇ (2014-2016 рр.)»

 Місце проведення:

м.Київ, вул. Володимирська, 60, філософський факультет

(червоний корпус КНУ імені Тараса Шевченка, 3-й поверх)

 Мета конференції – обговорення підсумків першого етапу (2014-2016 рр.) впровадження служби військового духовенства (капеланської служби) і оцінка набутого в Україні досвіду, обговорення нових можливостей і перспектив створення служби капеланського служіння у Національній поліції та започаткування штатного  капеланства у військових медичних закладах.До участі у роботі конференції запрошуються: представники силових структур України, державних органів влади, науковці, аспіранти, докторанти, експерти у сфері державно-конфесійних відносин та представники релігійних організацій. Зокрема, на конференцію планується прибуття іноземних фахівців з США, Великої Британії, Польщі, Болгарії, Грузії, Сербії, Німеччини, Франції, Швеції, Естонії, Латвії та Литви.

СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  1. Проблеми та перспективи інституалізації військового капеланства у Збройних Силах України.
  2. Досвід організації душпастирської роботи у Національній гвардії та Державній прикордонній службі України на тлі ведення антитерористичної операції на Сході України.
  3. Госпітальне капеланське служіння та волонтерство, досвід роботи з учасниками АТО, духовно-психологічна підтримка і реабілітація.
  4. Християнська і соціальна підтримка сімей-учасників АТО. Капеланство і проблеми реабілітації демобілізованих військовослужбовців.
  5. Перспективи створення служби військового духовенства в підрозділах Національної поліції.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська. Пленарні засідання забезпечуються синхронним, а секційні – паралельним перекладом.

 За підсумками конференції передбачається друк матеріалів у науковому періодичному фаховому виданні:  Гуманітарно-релігієзнавчий вісник “Софія”.

Видання внесено до переліку наукових фахових видань України.

Вартість публікації – безкоштовна.

 Заявку та матеріали на участь у конференції необхідно надіслати, до 18 квітня 2016 року за вказаними нижче формою та вимогами до публікації, на e-mail: lsp-2010@ukr.net

Тривалість доповіді з перекладом до 25 хвилин, виступу – 15 хвилин.

 Координатор конференції: Лисенко Сергій Петрович, президент Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства, кандидат філософських наук, доцент.

Тел./факс:(+380 44) 248-96-26, тел: (+380 44) 387-72-24, моб.тел.: (+38050)311-72-24, (+38063) 629-18-79

Інформаційний лист конференції