Іноді пережити розставання та почати жити новим життям може бути непросто. Але деякі знаки зодіаку сприймають розлучення як певне звільнення і готові рухатися вперед, хоч і поодинці.

Леви найбільше на світі люблять себе і готові уникнути партнера, якщо він їх не цінує. При цьому повернути таку людину неможливо, вона навіть не відповість на дзвінок свого екс-коханого чи коханої.

Водолії нікому не покажуть свої недоліки. Вони не думають про колишніх коханих та практично нічого до них не відчувають. Їм важлива власна свобода, вони ніколи не конфліктуватимуть і з’ясовуватимуть стосунки, навіть щоб зберегти свій союз.

З легкістю після розставання можуть відновитися і стрільці. Їх ображає сама думка про те, що партнер може відкинути їх і віддати перевагу комусь іншому. Після розриву вони навряд чи звертатимуть увагу на свою колишню другу половинку. Швидше за все, після невдалих стосунків вони стануть ще більше цінувати власну свободу і насторожено поставляться до нових любовних захоплень.

У відносинах тільці – це надійні та стабільні люди. Вони серйозно підходять до вибору другої половинки, і якщо будь-коли з нею розлучаться, то не спробують її повернути. Вони можуть пробачити людині, якщо вона їх покинула, але назавжди викреслять її зі свого життя.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
1
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.