Містицизм має досить розмите визначення, але неодмінно пов’язаний з магією та чаклунством. У свою чергу містики — це люди, які мають надприродні здібності, які не може пояснити наука. Вони мають екстрасенсорний талант. Часто такий дар передається у спадок.

Отже, як можна визначити подібні здібності? Ознайомтеся з 10 ознаками людей-містиків та отримайте відповідь.

  1. Вам супроводжує везіння

Успіх практично переслідує містиків. Проблеми легко вирішуються і навіть друзі вважають, що доля вас балує.

2.Вас переслідує відчуття повторення подій (стан дежавю)

Містикам весь час здається, що деякі події вже відбувалися у цьому чи минулому житті. Найчастіше у них з’являється почуття, що цього разу потрібно щось змінити чи вибрати інший шлях.

  1. Вам сняться пророчі сни

У реальному житті такі сни зазвичай збуваються не повністю, але схожість іноді буває страшною. Іноді у снах містикам приходять способи вирішення проблем, які їх давно турбували.

  1. Ваші очі змінюють колір

Залежно від настрою чи моментe душевних переживань у містиків змінюються відтінки кольору райдужної оболонки очей.

  1. Вас турбують цілі світобудови

Чому я прийшов у цей світ? Яка мета мого життя? Такі питання не дають вам спокійно спати. Ви хочете зрозуміти, як влаштований Всесвіт.

  1. У вас уроджена інтуїція

Інтуїтивне сприйняття для містиків завжди на першому плані. Ви довіряєте своєму внутрішньому «я», і обов’язково слідуєте за ним.

  1. Ви часто бачите людей наскрізь

Як тільки співрозмовник починає говорити неправду, ви тонко це відчуваєте і навіть без детектора брехні практично завжди можете визначити брехню.

  1. Вам подобається самотність

Гучні компанії вас не спокушають. Ви вважаєте за краще не відвідувати громадські заходи з великим скупченням народу, і проводити час вдома за читанням книг, занурившись у власні думки та переживання.

  1. У вас є власні правила

Містики завжди дотримуються своїх життєвих принципів. Навіть якщо більшість друзів висміюватимуть вчинки, вчинені в ім’я написаних правил, ви не звернете з обраного шляху.

  1. Влада – це не для вас

Містики більше спрямовані всередину себе, зовнішні подразники їх пригнічують, тому вони ніколи не прагнуть займати посади лідерів.

Якщо ви знайшли у себе більшу частину описаних ознак, то можете бути впевнені, що вищі сили, швидше за все, наділили вас магічним даром і варто приступити до його розвитку для застосування за призначенням.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
4
Я доволен
3
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.