Часом у парах трапляються зради. Це ознака нещасливого сімейного життя. Партнери не задоволені у якихось своїх потребах, їм не вистачає цього у стосунках, тому вони починають шукати це на стороні.

Не всі можу пишатися тим, що здатні запобігти такій небезпечній ситуації. Але деяким це все ж таки вдається. Щойно виникають незадоволені потреби, це стає очевидним, із цим потрібно працювати. Є кілька потреб, які обов’язково мають бути задоволені в сім’ї. Над ними треба працювати.

1.Для жінок дуже важлива ніжність та турбота з боку чоловіка. Їм важливо, щоб дарували квіти та подарунки, обіймали її та цілували. Тоді вони відчувають себе бажаною та коханою.

Чоловіки, у свою чергу, як би це стереотипно не звучало, але потребують сексу. Дівчата часто розповідають про проблему, що хлопці не ніжні із ними. Але тут простежується певний взаємозв’язок. Адже потім дізнається, що часто відмовляють своїм партнерам у сексі. Це замкнуте коло. Жінка не бачить ніжності, тому не виявляє сексуального інтересу. А чоловік не дарує ласку, бо незадоволений сексуально.

2.Для дівчат важливо розмовляти. Їм необхідно ділитися з партнером та їм приємно, коли він реагує емоційно забарвлено. Коли люди тільки-но починають зустрічатися, вони розмовляють годинами. Тим самим вони демонструють своє ставлення та зацікавленість одне в одному. Дівчата сподіваються, що так залишиться після заміжжя. Але виходить все врешті-решт далеко не так.

Для чоловіків важливо бачити у своїй жінці вірного товариша та друга. На початку стосунків багато дівчат повністю поділяють інтереси свого партнера, але потім з часом вони відкриваються повністю, їм стає комфортно, їм уже не хочеться займатися цим.

3.Жінкам важливо почуватися у безпеці. Тому їм така важлива чесність. До того ж вона важлива у всьому, і в дрібницях, і в масштабних справах. Якщо вона відчуває, що партнер щось приховує від неї або не домовляє, вона стає підозрілою. Вона вже не може повністю довіритись цій людині.

Для чоловіків важливою є зовнішня оболонка жінки. Їм важливо, щоб їхня дружина виглядала привабливо. Це важливо при появі. Але основною причиною можна вважати те, що вони не здатні любити лише за душевні якості. Їм важлива жінка в цілому, і вони хотіли б бачити поряд із собою гарну жінку.

4.Дівчатам важлива фінансова забезпеченість. Їм потрібно бути впевненим у своєму чоловікові та у завтрашньому дні.

Для чоловіків важливим є домашній затишок. Це настільки для них важливо, що вони часто представляють та ідеалізують те, як їх зустрічає дружина з роботи, вдома смачна вечеря та приємний апетитний аромат. Потім вони сідають, ведуть домашню теплу розмову. Потім вдаються їхні діти, вони разом вирушають на прогулянку, і прекрасний вечір триває. Це звучить незвично, у реальному житті часто все складається зовсім не так, але багато чоловіків справді мріють про це.

При спробах задовольнити ці потреби пара може поліпшити якість своїх взаємин. Тоді вони здатні прожити довге та щасливе спільне життя.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.