На жаль, хоча б раз у своєму житті людина стикалася з токсичними відносинами і, можливо, навіть довго не могла з них вибратися. Чим характеризуються деструктивні відносини?

Що потрібно про них знати, щоб не потрапити до цієї пастки та зберегти своє ментальне здоров’я?

  1. Якщо людина відчуває, що через спілкування з другою половинкою її життя погіршується, швидше за все, такі стосунки не приносять їй жодної користі.
  2. Щодо людини може використовуватися газлайтинг. Це тип насильства, у якому індивіда переконують у цьому, що його реальність несправжня, отже, він бачить багато речей не такими, які є насправді є.
  3. Людину змушують думати, що вона невдаха і ні на що не годиться. Важливо розуміти, що друга половинка, що любить, ніколи не дозволить собі так висловлюватися про свого близького партнера.
  4. Якщо людина відчуває, що її самооцінка знижується, а не навпаки, зміцнюється після спілкування з коханим, їй слід тікати з таких стосунків.
  5. У будь-яких відносинах людина, перш за все, повинна почуватися спокійно і спокійно, а якщо в неї це не виходить, значить, вона повинна задуматися: з тими людьми вона спілкується чи ні?
  6. В першу чергу людина повинна навчитися піклуватися про себе, а якщо хтось її в цьому обмежує, навіть якщо це робить друга половинка, пояснюючи свої дії турботою, слід не спілкуватися.
  7. Якщо людина намагається зробити своє життя кращим, але її постійно зупиняють і не дають добиватися поставленої мети, індивід повинен зрозуміти, що така поведінка коханого деструктивно на неї впливає.
  8. Якщо за що-небудь у своєму житті людина відчуває провину або сором, хоча при цьому робить цілком звичайні дії, йому потрібно задуматися про те, чи негативно впливає на нього друга половинка.
  9. У жодному разі не можна вважати відносини нормальними, якщо в них страждає психічне чи фізичне здоров’я особистості.
  10. У будь-яких відносинах людина повинна відчувати себе безпечно, а якщо друга половинка їй чимось загрожує, вона повинна відразу дистанціюватися від неї.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.