Як зрозуміти, що людина відчуває дискомфорт, перебуваючи у суспільстві? Іноді індивід може помічати в собі ознаки соціальної тривожності, але це стан, однак, виснажує його. Не всі люди радіють щоденному спілкуванню з оточуючими.

Як зрозуміти, що людина відчуває лише негативні почуття?

  1. Індивід упевнений, що оточуючі говорять за його спиною, критикують його та спілкуються з ним лише тому, що змушені це робити.
  2. Людина виявляє зайву самостійність просто тому, що вона боїться звернутися до когось за допомогою, тому що не хоче обмежувати людей і ставити їх у незручне становище.
  3. Навіть у звичайній ситуації людина може виявляти свою незграбність і незручність, а все тому, що вона не може знайти собі місця, коли на неї спрямована чиясь увага.
  4. Перш ніж вимовити якусь фразу, людина прорепетирує все, що вона хоче сказати, у своїй голові. Іноді індивід може навіть скласти уявний план того, як він прийде в компанію і поводитиметься у спілкуванні з тією чи іншою людиною.
  5. У кожної людини є ситуації, в яких вона поводилася безглуздо або ніяково. Але іноді індивід не може відпустити думки про це і переконує себе в тому, що і в майбутньому він поводитиметься також дивно, відчуваючи дискомфорт.
  6. Людина не може розслабитися, спілкуючись з будь-ким, через це всі її дії і жести виглядають скутими і неприродними.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
1
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.