Кожна людина хоча б раз брехала комусь у своєму житті. І, звичайно ж, завдяки своїй інтуїції жінки можуть легко зрозуміти, коли їхні партнери намагаються від них щось приховати.

Звичайно, є велика різниця між тим, щоб просто замовчати якусь інформацію і тим, щоб відверто набрехати про щось своєю другою половинкою.

Але як же жінка може легко визначити, що чоловік її обманює?

Відповідає узагальнено

Якщо чоловік не хоче вдаватися в подробиці, розповідаючи про якусь ситуацію, або постійно уникає теми розмови, значить, він точно щось не домовляє.

Довго не бере трубку

Сьогодні у кожної людини телефон знаходиться під рукою, і тому навряд чи можна послатися на те, що чоловік не бачить, що йому дзвонить кохана дружина. Швидше за все, йому треба обміркувати те, що він говоритиме своїй благовірній, адже це, швидше за все, виявиться неправдою.

Постійно дратується

Якщо чоловік робить паузи у своїй розповіді і негативно реагує на будь-які коментарі жінки, то, швидше за все, він просто незадоволений тим, що його розкрили.

Звернути увагу на мову тіла

Як правило, чоловік, який бреше, постійно чимось займатиме свої руки, йому незручно сидітиме в одній позі, а також усе його тіло буде напружене.

Намагається жартувати

Якщо чоловік хоче приховати якусь інформацію від жінки, він просто переведе все жартома і постарається зробити так, щоб дама забула, про що вона щойно питала.

Ольга Степаненко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.