Багато людей помиляються, думаючи, що якщо людина посміхається і радіє життю, то вона не має жодних проблем. Насправді ж внутрішньо особистість може бути розбита, але вона продовжує носити маску, щоб не доставляти дискомфорту іншим людям. Саме тому спілкуватися зі своїми друзями та знайомими потрібно обережно, якщо людина не впевнена, що в їхньому житті немає жодних труднощів.

Як же поводиться індивід, якщо він має ментальний розлад?

  1. Він продовжує перебувати у суспільстві, не ізолюється від нього, особливо якщо він не має такої можливості. Він, так чи інакше, повинен взаємодіяти зі своїми друзями та знайомими, але при цьому індивід відчувають самоту всередині та переконує себе в тому, що він ніколи не зможе щиро чомусь порадіти.
  2. На запитання «Як справи?», людина відповідає, що в неї все гаразд і переконує всіх навколо, що у житті немає нічого незвичайного. Насправді ж ментальний розлад змушує особистість думати, що їй ніхто ніколи не допоможе, і їй доведеться розбиратися зі своїми проблемами самотужки.
  3. Навіть якщо людина страждає від душевного болю, вона посміхатиметься своїм друзям і близьким людям, особливо якщо вона турбується за них і не хоче обтяжувати їх своїми переживаннями. Але при цьому кожна людина, яка зіткнулася з ментальним розладом, мріє, що колись у його життя прийде споріднена душа, від якої він зможе отримати необхідну підтримку і яка зможе її вислухати.

Іван Гудзенко

Поделитесь эмоциями

Супер статья
0
Я доволен
0
Любовь
0
Так себе
0
Глупо
0

Интересно почитать:

Написать комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.