Незважаючи на те, що багато людей вважають причини і прокляття забобонами, вони цілком реальні. Адже будь-які негативні думки є найсильнішими потоками темної енергетики, які здатні змінити життя людини в гіршу сторону, накликати на будинок біди, хвороби і нещастя.

Досить просто визначити, що на людину накладено прокляття. Найчастіше воно проявляється тим, що успішна і здорова людина раптом починає терпіти дрібні невдачі, які з кожним разом стають все серйозніші. Більш того, людина починає хворіти і згасати на очах. Найкраще в цьому випадку звернутися до фахівця, який допоможе прибрати причину. При цьому слід пам’ятати, що серед людей, які дійсно готові допомогти, існує велика кількість шарлатанів.

Якщо ж людина, яка виявила на собі прокляття, не довіряє фахівцям, або ж не має можливості до них звернутися, то існують способи самостійного позбавлення від прокляття. Виконувати ритуали слід правильно, інакше вони можуть не принести ніяких результатів.

Існує два види проклять.

Перший вимагає особливого складного ритуалу, і позбутися від нього самостійно дуже складно. Найчастіше ритуал проводиться на крові людини, яку  необхідно проклясти, саме тому цей ритуал дуже складний і виконується тільки фахівцем.

Інший же вид прокляття – неусвідомлений. Людина, в пориві емоцій, може наговорити своєму кривдникові багато негативного, і мимоволі, запустити в нього величезний потік негативної енергетики. При цьому сама людина, яка зробила прокляття, найчастіше і не хотіла би цього, але з вини емоцій запускає цей механізм. Свідоме прокляття найчастіше напускається  на одну зі сфер життя людини. Вона може захворіти, бути невдахою в особистому житті, не мати дітей, або ж стати бідною або жебраком.

Людину, на яку накладено прокляття, найчастіше переслідує невезіння, якщо вона вирішує налагодити свої проблеми в проклятій сфері життя. Таким чином, ритуал працює на те, щоб людина ніколи не могла стати щасливою в одній зі сфер життя. Найчастіше людину проклинають за будь-який вчинок. У цьому випадку людина повинна діяти навпаки по відношенню до своєї негативного дії. Наприклад, якщо людину прокляли за великий обман, то в цьому випадку вона  повинна повністю виключити обман зі свого життя, навіть якщо це незначна нешкідлива брехня.

Помилування проклята людина зобов’язана випрошувати не у того, хто наклав прокляття, а у Бога. Саме тому важливо проявити увагу до релігії, і можливо, що від прокляття можна буде позбутися без допомоги фахівця.

Іван Гудзенко